Наші колядники зі Старої Чорторії завжди дотримуються українських обрядів, а ще вони щири патріоти нашої неньки України та волонтери, які підтримують усіх воїнів ЗСУ .

Громади-партнерки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» вітають з Різдвом своїх колег у США та Україні! У зворушливому відео вони виконали «Щедрик» — найвідомішу у світі колядку, яку знає чи не кожен іноземець під назвою «Carol of the Bells» Проте, далеко не всі з них здогадуються, що ця пісня має українське походження. Її автор — український композитор Микола Леонтович, який створив цю мелодію у 1914 році. А вже у 1936 році Пітер Вільховський написав до неї англійські слова.

У цьому відео громади показують багатство українських різдвяних традицій, які уособлюють затишок, гостинність, прагнення до єднання, а також відображають нову реальність, в якій зараз живуть українці. Тут є військові, які захищають нашу свободу на фронті, діти та дорослі, які змушені святкувати улюблене свято далеко від дому через війну, розв'язану Росією.

У зйомках брали участь громади:

Мелітопольська районна рада, Запоріжжя

Чорноморська міська рада Одещина