Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміФото без описущених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту.

З метою створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом, постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств проводиться моніторинг.

Зокрема Міністерством молоді та спорту України у співпраці з Державною службою статистики України на платформі https://survey.stat.gov.ua створено анкету для проведення онлайн опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів.

Опитування проводиться в усіх регіонах України з 18 грудня 2023 року по 18 січня 2024 року серед різних груп населення з 18 років і до 65 років та старших.