Фото без опису

Кожен раз, коли надходить інформація з фронту від наших воїнів та їх прохання про допомогу різного характеру ,

Любарська Селищна Територіальна Громада не стоїть осторонь .

Маючи щомісячний фонд із внесків від заробітної плати, в 2023 році для воїнів земляків придбано 3 старлінки, два генератори, надано допомогу в ремонті 5 автомашин, допомогу пораненому воїну, закуплено хімічні грілки, термобілизну, набори ключів, запчастини , додано певні суми на закриття трьох зборів на автомобілі, перераховано кошти на придбання складових для дронів .

В грудні 2023 року закуплено 25 комплектів термобілизни на суму 8750 грн, набір ключів для ремонту важкого автомобіля. 6 тис. Грн, шини до УАЗа 11500 грн.

До працівників селищної ради долучились працівники ЦМСМД ( гол. лікар Вінійчук В. Р) завдяки внеску із їхньої з/п надано допомогу в придбанні зарядної станції для одного з підрозділів в якому несуть службу наші земляки .

Знаючи , що нашим воїнам у ЗБД , приходиться воювати у важких погодних умовах, селищна Рада постійно спілкується із нашими партнерами закордоном та благодійними організаціями в Україні з метою отримання теплого одягу , взуття , медичних засобів.

Так у грудні, від наших побратимів із Пасваліса , було отримано двома траншами 160 флісових кофт, 60 пар термобілизни , рукавиці , шапки, носки, 300 кг парафіну для виготовлення окопних свічок .

Звичайно, маючи більше тисячі військовослужбовців із громади, важко задовільнити весь попит, але це та частина роботи , яку ми маємо робити, використовуючи усі можливості.

Уже в січні 2024 р , отримавши повідомлення від наших друзів зі Львову , оперативно спрацювали ( дякуємо ТОВ АТК Крістіна Урба) за наданий автомобіль, доставили до Терцентру засоби догляду та пересування для інвалідів , а також підтримки воїнів по отриманню натівських аптечок та невеликої кількості зимових курток.

Від нашого земляка із Малої Деревички Сергія Коваля, який проживає та працює в Італії, отримано 10 зимових спальних мішки, які вже зігрівають наших хлопців.

Від Лена Казабекова отримано 1 уп хімічних грілок.

Селищна Рада постійно знаходиться в пошуку партнерів для співпраці

в підтримці наших воїнів.

Все буде Україна🇺🇦

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису