Фото без опису

Ваше здоров’я значною мірою залежить від того, що ви п’єте. Важливо не лише вживати достатньо рідини, але й усвідомлено обирати напої, які підтримують ваше здоров’я. Ось кілька простих порад, які допоможуть вам у цьому.

Обережно з цукром: Уникайте додавання цукру до чаю, кави, какао, компоту чи домашнього лимонаду. Якщо ви звикли до солодкого, спробуйте поступово зменшувати кількість цукру, щоб звикнути до смаку.

Обмежте солодкі газовані напої та соки: Вони містять високу кількість цукру, що може шкодити вашому здоров’ю. Лікарі та дієтологи радять обмежити вживання соків до однієї склянки на день і повністю відмовитися від солодких газованих напоїв.

Пийте чай, каву та какао окремо від їжі: Ідеальний час для вживання цих напоїв – через 30-60 хвилин після їжі. Вони можуть перешкоджати засвоєнню важливих мінералів, таких як залізо, кальцій та цинк. Натомість сік чи смузі краще вживати разом з їжею.

Додаткова порада: Не забувайте про користь кисломолочних напоїв та молока. Вони є чудовим джерелом кальцію та інших речовин.

Запам’ятайте! Найкращим напоєм завжди є звичайна вода. Пийте її тоді, коли хочеться пити. Наш організм дуже розумний: коли йому не вистачає води, він надсилає сигнал про відчуття спраги. Тож спеціально рахувати кількість випитої води не потрібно. Адже ти отримуєш рідину не лише з водою, а й із їжею та іншими напоями.

Усвідомлене ставлення до вибору напоїв є важливою частиною здорового харчування та способу життя. Ваше тіло вам подякує!

 

#ЗнаЇмо

#ЗдороваЇжа

#СтаньСильним