Школа проектного менеджменту за підтримки Анентства США має намір допомогти в реалізації проектів з відбудови на території Любарська Селищна Територіальна Громада.

Бажаючі проявити себе у баченні такої реалізації та маючих свої ідеї, просимо звертатися до селищної ради.

Про участь у навчанні.

Розпочався набір до Школи проєктного менеджменту для місцевого самоврядування 2024, щоб допомогти розробити та реалізувати проєкти по відбудові громад.

Школа проходить в рамках 5 воркшопів офлайн по 2 дні із домашніми завданнями.

Щоб зареєструватися необхідно:

1. Сформувати команду 2-3 людей від вашої громади та придумати ідео проєкту, над яким ви плануєте працювати.

2. Заповнити заявку від команди до 31 січня. У заявці вказати контактні дані одного члена команди, відповідального за комунікацію.

3. Конкурсна комісія оцінить вашу заявку і повідомить про результати.

Реєстрація на навчання здійснюється за посиланням:

Навчання безкоштовне. Проїзд, проживання та харчування учасникам забезпечується організаторами за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У разі проходження конкурсного відбору до школи, просимо повідомити Департамент агропромислового розвитку Ta економічної політики

Житомирської обласної військової адміністрації про відібраних для навчання учасників на електрону адресу: economic@aprdep.zht.gov.ua