Психологічна підтримка та моральна реабілітація – те, що так необхідно сьогодні кожному з нас – і дорослим, і дітям.

З січня 2024 року Любарська громада на Житомирщині запустила в себе центр життєстійкості – дружній, безбар’єрний простір, де кожен мешканець може безкоштовно відвідувати терапевтичні заняття, консультуватися з психологом, навчатися на тренінгах із самодопомоги.

З-поміж 70 відвідувачів простору майже половина – діти.

Саме тут, у центрі життєстійкості, вони вчаться долати тривожність, страхи, розуміти та висловлювати свої почуття.

🤝 Можливість отримувати таку послугу мешканці смт Любар отримали завдяки нашим партнерам – Astarta-Kyiv, які допомогли підготувати й облаштувати приміщення центру.

Нагадаємо, що кожна громада України може відкрити центри життєстійкості для своїх мешканців. Більше про можливості для громад – читайте на сайті Міністерства соціальної політики.