Фото без опису

З 4 по 11 лютого 2024 року в Україні проводитиметься інформаційно-роз’яснювальна кампанія до Всесвітнього дня боротьби проти раку

 Наразі в країні триває епідсезон грипу та ГРВІ, тож хочемо нагадати, що люди, які мають онкологічні захворювання, входять до групи ризику важкого перебігу та виникнення ускладнень під час грипу.

Найнадійнішим методом профілактики грипу та запобігання важким ускладненням хвороби є вакцинація. Одне щеплення захищає впродовж усього сезону грипу від найбільш поширених і небезпечних штамів.

Житомирська область отримала вакцину проти грипу для безоплатних щеплень, зокрема для груп ризику важкого перебігу захворювання. Пацієнтам з групи ризику рекомендовано звернутися до своїх сімейних лікарів чи пунктів щеплення у медзакладах та дізнатись про можливість безоплатної вакцинації.

Довідковогрип – це гостре вірусне захворювання, що найчастіше вражає органи дихання, може протікати в тяжкій формі, спричинити ускладнення: пневмонії, отити, синусити, менінгіт та навіть призвести до смерті.