Фото без опису

Кожен прийом їжі для твого організму — це заряд енергією та поповнення запасів поживних речовин, необхідних для його життєдіяльності. Зранку тобі особливо потрібна «підзарядка», адже, поки ти спиш, організм продовжує працювати, витрачаючи запаси енергії.

Якщо не поснідаєш — дуже швидко відчуєш втому, тобі буде важко сконцентруватися на навчанні, може з’явитися головний біль. Все просто — організм не отримав «палива», щоб виконувати розумову та фізичну роботу.

Відчуваючи сильний голод ти, ймовірніше за все, обереш для перекусу «швидкі вуглеводи» (булочку, тістечко, шоколадку), щоб швидко зарядитися енергією. Але така їжа є некорисною і неповноцінною, тож досить скоро ти знову зголоднієш. А коли нарешті настане час обіду, сильний голод змушуватиме тебе їсти швидко й багато, в результаті чого ти ризикуєш переїсти.

Якщо так відбуватиметься щодня протягом тривалого часу, є великий ризик набрати зайві кілограми та отримати проблеми зі здоров’ям.

Науково доведено, що діти, які не снідають зранку, схильні до набору зайвої ваги та ожиріння. Тож сніданок має бути обов’язково у твоєму раціоні.