Сьогодні ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав та відзначаємо 35 річницю виведення радянських військ із Демократичної Республіки Афганістан.

Пройшло уже багато років після афганської війни, проте ця трагічна сторінка до цього часу залишається в пам’яті людей. Складні випробування збройними конфліктами довелося пройти нашим землякам. На жаль, частина з них не повернулися додому з далекого Афганістану.

Низько схиляємо голови перед пам’яттю солдат і офіцерів, що віддали життя під час виконання військового обов’язку.

З нагоди річниці на площі біля Алеї Слави відбувся мітинг- реквієм, після якого воїни афганці земляки спільно з працівниками селищної ради та запрошеними вшанували пам’ять Героїв Любарщини, покладанням квітів на Алеї Слави, біля пам’ятників Афганцям та Небесної Сотні. Зі словами шани і подяки до присутніх воїнів земляків звернувся секретар ради Анатолій БІЛЕНЬКИЙ. Після покладання квітів ветерани Афганістану відвідали музей Любарщини, де голова спілки ветеранів привітав з річницею побратимів вручивши грамоти.