Питання бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, гуманітарних питань та з питань дотримання законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування

1434. Про затвердження звіту про виконання бюджету Любарської селищної територіальної громади за 2023 рік.  Додаток

1435. Про затвердження Програми соціального і економічного розвитку Любарської селищної територіальної громади на 2024 рік.

1436Про Комплексну програму соціального захисту населення Любарської селищної ради на 2024-2026 роки

1437. Про затвердження Програми підтримки ветеранів війни, захисників і захисниць України, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, захисників і захисниць України Любарської селищної ради на 2024-2025 роки.

1438. Про внесення змін до рішення Любарської селищної ради від 22.12.2023 №1363 «Про бюджет Любарської селищної територіальної громади на 2024 рік».  Додаток

1439. Про затвердження Порядку присвоєння юридичним особам та об’єктам права комунальної форми власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій.

1440. Про внесення змін до рішення Любарської селищної ради від 30.07.2021 № 396 «Про затвердження Порядку збереження, утримання та встановлення пам’ятних знаків на території Любарської селищної ради».

1441. Про надання згоди на передачу основних засобів з балансу відділу освіти, молоді та спорту на баланс Н.Чорторийського ЗДО.

1442. Про затвердження звіту про оцінку частини громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, за адресою: Житомирська область, Житомирський район, смт Любар, вул. Незалежності, буд. 48 та умов передачі в оренду цього нерухомого майна.

1443. Про виключення зі списку присяжних Любарського районного суду Кулініч Н.В.

Питання агропромислового комплексу, земельних відносин, використання природних ресурсів та розвитку населених пунктів Любарської територіальної громади, планування та забудови територій

1444. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність громадянам.

1445. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність громадянам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

1446. Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок юридичним особам.

1447. Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок СФГ «Едельвейс».

1448. Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок фізичним особам.

1449. Про передачу в оренду земельних ділянок СФГ «Злагода».

1450. Про надання дозволу на виготовлення проектів із землеустрою із землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності ПрАТ «ВФ Україна».

1451. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки та продажу її у власність ТОВ «Агро-Любар».

1452. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки та продажу її у власність Поліщук Антоніні Степанівні.

1453. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки та продажу її у власність Реці Валерію Сергійовичу.

1454. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

1455. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшою передачею її в оренду Тюпіну Сергію Андрійовичу.

1456. Про передачу в оренду земельної ділянки Гулько Олександру Григоровичу.

1457. Про припинення дії договорів оренди землі від 13.02.2023 року№ 615, та від 13.02.2023 року№ 616.

1458. Про передачу в оренду земельних ділянок ТОВ «Технічний ліцей».

1459. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв), що перебувають у спільній частковій власності громадян-власників сертифікатів реформованого КСП «Світанок» с. Старий Любар Житомирського району Житомирської області.

1460. Про внесення змін до рішення сесії від 22.12.2023 року № 1387 «Про надання дозволу на виготовлення проектів із землеустрою із землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності ТОВ «Лайфселл».

1461. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Альбіленд».

1462. Про організацію роботи щодо замовлення дублікатів документів про освіту.