День Героїв Небесної Сотні відзначають щорічно 20 лютого згідно з Указом президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» на знак пам’яті про громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України та завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави.

Небесна Сотня - 107 загиблих учасників Революції Гідності, а також активісти Майдану.

День Героїв Небесної Сотні покликаний увічнити людську, громадянську та національну відвагу й самовідданість, силу духу та стійкість громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Це- день жалоби, оскільки його пов’язано із загибеллю громадян під час Революції Гідності та на початку російської агресії на сході України, але водночас він закликає вшановувати не смерть, а боротьбу за гідне та вільне життя, жертовність і відвагу. Чітка громадянська позиція та готовність обстоювати її до кінця- це ті якості, які мали Герої Небесної Сотні та які гідні наслідування.

Пам’ять про подвиг Небесної Сотні вшановується під гаслом "Вдячні за свободу!"

З нагоди дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні на площі біля Алеї Слави відбувся мітинг- реквієм. Хвилиною мовчання згадали поіменно кожного із сімдесяти двох загиблих земляків. Священнослужитель ПЦУ Василь Зварич освятив портрети загиблих п'яти Героїв, які доповнили Алею Слави. Присутні родини наших Героїв спільно з працівниками селищної ради та запрошеними вшанували пам'ять воїнів покладанням квітів на Алеї Слави та біля Алеї Героїв Небесної Сотні.