Сьогодні 29 лютого 2024 року в залі засідань селищної ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На засідання комітету винесено двадцять сім питань. Серед прийнятих рішень надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, одноразової адресної грошової допомоги, одноразової матеріальної грошової допомоги, питання опіки, прийнято ряд питань служби в справах дітей. Розглянуто питання про встановлення тарифу на послугу з централізованого водопостачання комунальному підприємству «Надія В.В.», про оприбуткування гуманітарної допомоги від Литовської Республіки Адміністрації Пасвальського районного самоврядування, від Закритого акціонерного товариства Пасвальо ВАНДЕНІС, м. Пасваліс та внесено зміни до кошторису видатків Любарської селищної ради на 2024 рік, затверджено місця розміщення та облаштування майданчиків для контейнерів твердих побутових відходів, затверджено акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню інші питання.