З метою підтримки розвитку агропромислового комплексу Житомирського району в рамках серії інформаційних заходів, організованих Житомирською обласною військовою адміністрацією та Житомирською районною військовою адміністрацією заплановано проведення наради з представниками органів місцевого самоврядування та аграріями Житомирського району.

Під час заходу основну увагу буде зосереджено на огляді фінансових інструментів та ресурсів, доступних для підтримки агробізнесу району, а також буде розглянуто успішні приклади реалізації державних програм підтримки на території району.

Нарада відбудеться 11 березня 2024 року о 10.00 годині у змішаному форматі в великій залі приміщення Житомирської районної ради за адресою: м. Житомир, вулиця Л. Українки, 1.

Запрошуємо вас взяти участь у нараді та просимо долучитися керівників сільськогосподарських та переробних підприємств, які здійснюють діяльність на території громад до участі.

У разі неможливого приїзду доступне посилання для підключення: https://meet.google.com/ibk-uvzw-ipz