Шановні пані та панове!

Запрошуємо Вас до співпраці у рамках проекту з навчання за короткотривалою програмою «Соціально-психологічний супровід ветеранів війни та демобілізованих громадян»!

3 метою розбудови в Україні системи соціального супроводу ветеранів та їх сімей в умовах

воєнного i післявоєнного часу, сприяння кар'єрному зросту й можливості працевлаштування ветеранів та членів їх сімей у сфері соціальної роботи Міжнародне агентство професійних кваліфікацій розпочало програму короткотривалого кваліфікаційного курсу за напрямом соціально психологічного супроводу ветеранів війни та їх сімей. Програма навчання здійснюється  в рамках Проекту «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізується Міжнародним агентством професійних кваліфікацій спільно з ГО «Міжнародна фундація розвитку» за сприяння Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Економічна підтримка України”.

Участь у програмі навчання для слухачів є безоплатною!

До навчання запрошуються ветерани війни, члени їх сімей, що мають намір сприяти всебічній допомозі ветеранам війни та демобілізованим особам, підвищенню своєї кваліфікації та можливому працевлаштуванню у сфері соціальної роботи. Курс передбачає завдання компетентності з таких питань, як: нормативно-правові основи роботи помічника-консультанта ветеранів війни; представництво інтересів ветерана та його сім'ї; консультування з питань отримання медичної допомоги й реабілітування, соціальної адаптації, професійного відновлення та працевлаштування; базові принципи надання першої психологічної допомоги; удосконалення можливостей територіальної громади в задоволенні потреб ветеранів тощо.

Навчальний план курсів складає 24 години, розрахований на 2 тижні за графіком з урахуванням часових можливостей працюючих осіб. Слухачі, які пройшли навчання та процедуру оцінювання набутих компетентностей, отримують сертифікат про успішне проходження курсів.

Навчання першої групи слухачів передбачається з 18 березня 2024 року.

Для участі у програмі претендентам на навчання необхідно заповнити анкету, що додається, та надіслати ii на електрону адресу office.pqa@ukr.net. Додатково приєднати до листа сканкопію посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни a6o посвідчення учасника бойових дій члена родини претендента на навчання.

МІЖНАРОДНЕ АГЕНТСТВО ПРОФЕСІЙНИХ КВАЛІФІКАЦІИ

вул. Ю. Ілленна, 81А, м. Киі'в, 04o50, +380500182964, office.pqa@ukr.net, pqa.сот.па

AНKETA

для слухачів курсів за короткотривалою програмою» «соціально-

психологічний супровід ветеранів війни та демобілізованих громадян»

1. Прізвище, ім'я, по-батькові:

1. Статус особи:

• учасник бойових дій (так/ні):  ;

• особа з інвалідністю внаслідок війни (так/ні):

• член родини учасника бойових дій (так/ні):

• 1.3. Серія та номер посвідчення:

1. Яка Ваша мотивація для проходження тренінгу?

1. Ваш контактний номер телефону:

1. E-mail:

2. Вік:

3. Адреса, де Ви проживаєте на даний час:

4. Сфера Вашої діяльності:

1. Спеціальність за фахом:

1. Місце роботи:

Даю згоду на обробку персональних даних