Фото без опису

Як вигідно взаємодіяти бізнесу, університетам та студентам? Про це говоритимуть під час освітньої зустрічі у Поліському національному університеті 26 березня. Така нетворкінгова зустріч запланована в межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини.

 Освітня зустріч є одним із етапів проєкту «Доступна бізнес-освіта», який реалізовує ГО «Вдоскональ себе» за підтримки EU4Business. Вже стартувала Школа підтримки малого та середнього бізнесу для підприємців із Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей. У Школі почали навчання 50 підприємців з різних сфер, з різним досвідом та можливостями. Проте кожен прагне розвитку та сталості власної справи. Зустрічі з університетами – це одна із можливостей для забезпечення свого бізнесу кваліфікованими працівниками.

 «Запрошуємо до реєстрації підприємців для участі у нетворкінговій зустрічі у Поліському національному університеті. Це шанс для бізнесу стати стейкхолдером у навчальному закладі, озвучити свої потреби та критерії у пошуку кадрів», розповідає голова ГО «Вдоскональ себе» Сергій Трохимишин.

 Реєстрація доступна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSez_evbWX2Sm3Ag2UVaIaSto_AbXbSqU8E7ynk73XvFswl98w/viewform

Для учасників з інших областей передбачено відшкодування проїзду до м. Житомир і назад.

 На зустрічі будемо розбиратися із такими питаннями:

  • Як навчати студентів, щоб по закінченню університету вони були готовими до роботи?

  • Яким чином можна впливати на навчання студентів, щоб отримати кваліфікованих працівників.

Окрім того, це буде можливість одразу знайти собі кваліфікованих працівників, а також домовитися з університетом про подальшу співпрацю.
 

Довідкова інформація: 

Програма міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua

 

Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО «Вдоскональ себе» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.