Нині студентство, освітянська спільнота та громадськість глибоко стурбовані планами Міністерства освіти і науки України щодо оптимізації мережі закладів вищої освіти, зокрема реорганізацією Поліського національного університету шляхом його приєднання до Житомирського державного університету імені Івана Франка. Поліський університет як один з провідних національних освітньо-наукових та дослідницьких центрів у сфері економіки та агробізнесу, державного управління та місцевого самоврядування, національної безпеки і оборони України є послідовним у реалізації сучасної парадигми якості вищої освіти як органічної складової глобальної трансформації концепції вітчизняної системи освіти. Питання оптимізації мережі закладів вищої освіти сприймається Поліським національним університетом як системоутворюючий елемент, що визначатиме подальшу долю модернізації вищої освіти як безальтернативного соціального інституту, що покликаний формувати національну еліту.

‼️ПІДТРИМАЙ ПЕТИЦІЮ ЗА ПОСИЛАННЯМ: