З цією метою за дорученням начальника Житомирської РВА Юрія Тарасюка керівник служби у справах дітей Ольга Присяжнюк спільно з колегами із Любарської селищної ради, директором центру соціальних служб селищної ради зустрілися з працівниками Любарського відділу Житомирської філії Житомирського обласного центру зайнятості та безробітними, які перебувають у центрі на обліку.

Фахівці поінформували про особливості створення та функціонування патронатних сімей, критерії відбору кандидатів у патронатні вихователі, оплату, передбачену за ці послуги. Увага акцентувалася на пошуку кандидатів з-поміж незайнятих громадян, які мають можливість офіційного працевлаштування.

Довідково. Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.