Фото без опису

22 березня 2024 року о 10:00 в залі засідань відбудеться чергова п’ятдесята сесія Любарської селищної ради восьмого скликання. Відповідне розпорядження підписав секретар ради Анатолій БІЛЕНЬКИЙ.

На порядку денному 39 питань.

 

Фото без опису

Україна

ЛЮБАРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від  12  березня  2024 року                                                         № 150

Про скликання чергової п’ятдесятої

сесії Любарської селищної ради

       Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергову п’ятдесяту сесію Любарської селищної ради VІІI скликання 22 березня 2024 року о 10 годині в залі засідань селищної ради.

2.  На розгляд сесії винести питання:

1) Про внесення змін до Комплексної програми  сприяння оборонній і мобілізаційній готовності Любарської селищної ради на 2024 рік.

2) Про внесення змін до рішення Любарської  селищної  ради 

від 22.12.2023 №1363 «Про бюджет Любарської селищної територіальної громади на  2024  рік».

3)  Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу у Любарській селищній територіальній громаді.

4) Про затвердження Порядку розроблення, фінансування, моніторингу місцевих цільових програм та звітності про їх виконання.

5) Про затвердження Програми фінансової підтримки відокремленого

підрозділу організації ветеранів України Любарської селищної громади

Житомирського району на 2024-2026 роки.

6)  Про затвердження Плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Любарської селищної ради на 2024-2027 роки.

7) Про внесення змін до Положення про порядок використання шкільних автобусів.

8) Про затвердження акта приймання-передачі основних засобів з балансу відділу освіти, молоді та спорту на  баланс  Н.Чорторийського ЗДО. 

9) Про організацію інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти Любарської селищної ради та внесення змін до штатного розпису.  

10) Про організацію інклюзивного навчання в Старочорторийському закладі дошкільної освіти Любарської селищної ради та внесення змін до штатного розпису.  

11) Про передачу та повернення  комунального майна Любарської селищної ради, затвердження актів передачі – приймання.

12) Про безоплатну передачу майна та матеріальних цінностей Любарської селищної ради.

13)  Про  відключення електроенергії в захисних спорудах (підвальних приміщеннях).

14) Про включення нових об’єктів до Переліку об’єктів комунальної власності Любарської селищної ради, які підлягають приватизації шляхом продажу на електронному аукціоні.

15) Про включення нового об’єкта до Переліку об’єктів комунальної власності Любарської селищної ради, які підлягають приватизації шляхом продажу на електронному аукціоні.

16) Про затвердження Звіту про оцінку нерухомого майна – гідротехнічна споруда, за адресою : Житомирська область, Житомирський район, с. Панасівка, вул. Лесі Українки, 6-А.

17) Про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, розташованого на території Любарської селищної ради для подальшого набуття права комунальної власності.

18) Про затвердження рішення виконавчого комітету селищної ради.

19) Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність громадянам.

20) Про затвердження технічних документацій   із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність громадянам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

21) Про  передачу  в оренду земельних  ділянок  фізичним особам.

22) Про внесення змін до договорів  оренди земельних ділянок  фізичним  особам.

23) Про внесення змін до договорів  оренди земельних ділянок юридичним  особам.

24) Про надання дозволу  на розробку технічних  документацій із землеустрою щодо інвентаризації  земельних ділянок, розташованих на території  Любарської селищної ради   Житомирського  району  Житомирської області.

25) Про затвердження технічних  документацій  із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.

26) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання  двох земельних ділянок комунальної власності,забезпечення реєстрації права на земельну ділянку та надання дозволу на виготовлення нормативної грошової оцінки.

27) Про  надання дозволу на розроблення технічних  документацій  із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паю) в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

28) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності, що  розташована за межами с.Бичева  Житомирського району Житомирської області.

29) Про надання дозволу  на викуп земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

30) Про надання дозволу на розробку звіту про експертну грошову оцінку земельної   ділянки несільськогосподарського призначення для подальшого продажу її у власність  Степанишину Юрію Івановичу.

31) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності,  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та  виготовлення її нормативної грошової оцінки.

32) Про затвердження проекту  землеустрою щодо  відведення земельної ділянки комунальної власності та передачу її в оренду ТОВ «лайфселл».

33) Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), та передачу  її в постійне користування Глезненському закладу дошкільної освіти (ясла-садок ) «Капітошка».

34)  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності, що  розташована в смт.Любар  Житомирського району Житомирської області.

35) Про затвердження проекту із  із землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною її цільового призначення  та передачу її в оренду  Ціхоцькому Петру Івановичу.

36) Про затвердження технічних документацій    із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок та передачу їх в оренду ПСП ім.Пархоменка.

37) Про визнання таким, що втратило чинність рішення селищної ради від   28.04.2023 року № 1077.

38) Про  надання дозволу на розроблення  проекту  із землеустрою  щодо відведення земельних   ділянок  з подальшою передачею в оренду ППА «Поділля».

39) Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок ТОВ «Хмільницьке».

3. На сесію запросити депутатів селищної ради, старост, керівників відділів, установ, представників засобів масової інформації.

 

        Секретар  ради                                               Анатолій  БІЛЕНЬКИЙ