Сьогодні 29 березня 2024 року в залі засідань селищної ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На засідання комітету винесено двадцять девять питань. Першим розглянуто питання про завершення опалювального сезону 2023/2024 року. У зв’язку із підвищенням середньодобової температури повітря більше + 8 градусів тепла протягом трьох календарних днів, завершити опалювальний сезон 2023/2024 року на території Любарської селищної ради з 1 квітня 2024 року для комунальних підприємств, установ Любарської селищної ради. Закладам дошкільної освіти Любарської селищної ради та КНП «Любарська лікарня» Любарської селищної ради завершити опалювальний сезон  з 15 квітня 2024 року. Наступним прийнято рішення про проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів у 2024 році на території Любарської селищної ради з 01 квітня по 30 квітня поточного року.

Серед прийнятих рішень надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, одноразової адресної грошової допомоги, питання опіки, прийнято ряд питань служби в справах дітей. Розглянуто питання про організацію оздоровлення та відпочинку дітей улітку 2024 року. Про встановлення флагштоків з Державним прапором України біля могил загиблих (померлих) захисників України, які загинули в боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої державиЗатверджено акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню та ін.