Фото без опису

Відкриті дані в громадах — Clarity Project запускає аналітичну платформу Clarity Hromada. Накопичення, оновлення й пошук статистичних даних — виклик для територіальних громад. Проте саме ця інформація забезпечує прозорість роботи органів влади та допомагає ухвалювати обґрунтовані управлінські рішення.

Clarity Hromada — це система дашбордів з аналітичними даними, яка допомагає відстежувати ключові показники громад:

✅ бюджетні витрати

✅ економічну активність

✅ демографію

✅ відбудову

Користувачі можуть фільтрувати дані за показниками, рейтингувати та порівнювати громади між собою. Інформація на платформі Clarity Hromada постійно оновлюється з Єдиного державного порталу відкритих даних, тож показники залишаються завжди актуальними.

Для кого платформа Clarity Hromada❓

👉🏻 мешканців, громадських активістів та журналістів — для моніторингу використання публічних коштів і виявлення корупційних схем

👉🏻 потенційних інвесторів — для аналізу ринку та конкурентів перед відкриттям нових підприємств

👉🏻 локальних бізнесів — для пошуку нових партнерів і перевірки контрагентів

👉🏻 органів місцевого самоврядування — для ухвалення управлінських рішень

Нагадаємо, сервіс Clarity Hromada у 2023 році став переможцем Open Datathon reUkraine. Це національний конкурс технологічних проєктів на основі відкритих даних для відновлення України.

Скористайтеся сервісом за посиланням — clarity-project.info/hromada/

Будуємо прозору цифрову державу разом 🤝🏻

Сервіс Clarity Hromada створено командою аналітичної платформи Clarity Project за підтримки USAID / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах і за сприяння Міністерства цифрової трансформації України. Партнер проєкту — Фонд Східна Європа.