Фото без опису

У 2024 році до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ) вже приєдналося 7,6 тис. нових користувачів.

13,3 тис. послуг отримано через Дію. Минулого року за цей період – 8,5 тисяч. Приріст у 36% показує суттєвий попит онлайн-послуг у будівельному секторі.

Завдяки системі українці за 3 місяці вже зареєстрували:

180,4 тис. відомостей про технічну інвентаризацію – обовʼязкових документів для введення обʼєктів в експлуатацію, в якому вказані їхні поточні характеристики;

33,84 тис. дозвільних документів, які потрібні для початку будівельних робіт та введення обʼєктів в експлуатацію;

6,8 тис. екземплярів проєктної документації, яка фіксує інформацію про обʼєкт і забезпечує старт будівництва.

8,1 тис. будівельних паспортів – документів, що використовуються при будівництві індивідуальних житлових будинків заввишки до 2 поверхів і площею до 500 кв. метрів.

4,9 тис. містобудівних умов і обмежень, необхідних для початку проєктування об’єкта.

Переваги ЄДЕССБ:

зручність та швидкість: всі послуги доступні онлайн, не потрібно відвідувати державні установи;

відсутній контакт з чиновниками;

повна прозорість: кожен крок в системі фіксується, всі спроби шахрайства можна відслідкувати.

Сьогодні ЄДЕССБ також стає важливим елементом прозорої відбудови країни, адже допомагає будувати швидше, якісніше та без корупції.

ЄДЕССБ та будівельні послуги створено у партнерстві Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та Міністерства цифрової трансформації України за підтримки проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах / TAPAS».