Фото без опису

12 квітня в залі засідань селищної ради відбулася чергова п’ятдесят перша сесія Любарської селищної ради. На засіданні розглянуто двадцять шість проєктів рішень.

Першим розглянуто питання про внесення змін до бюджету Любарської селищної територіальної громади на 2024 рік. Направлення вільного залишку бюджетних коштів, що утворилися в бюджеті станом на 01.01.2024 року на підтримку військових частин ЗСУ. Виділено кошти в сумі 400 тис.грн. для підтримки чотирьох в/ч. Виділено 100 тис. грн. до оьласного бюджету на будівництво військових інженерно- технічних і фортифікаційних споруд. Додатково виділено 50 тис. грн. для програми соцзахисту. Направлено 1219,9 тис. грн. на закупівлю мультимедійного обладнання школам.

Наступним затверджено Стратегію розвитку Любарської селищної територіальної громади на період до 2027 року та план заходів реалізації Стратегії розвитку (ознайомтесь у розділі проєкти рішень на офіц. вебсайті). Серед прийнятих рішень оприбуткування благодійної допомоги ТОВ "ЦУКОРАГРОПРОМ" (вапно для побілки) та передача комунальним підприємствам та старостинським округам. Ряд рішень стосовно комунального майна, приватизація, оренда, зміна переліків тощо. Розглянуто ряд освітянських питань, серед них них організація інклюзивного навчання в Любарському ліцеї №2, надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт котельні із заміною котельного устаткування (усунення аварійної ситуації) Липненського ліцею.

В зв’язку з припиненням діяльності комунального підприємства «Аптека №1» окремим рішенням передано лікарські засоби згідно актів приймання-передачі КНП «Любарська лікарня».

Також прийнято рішення про звернення депутатів Любарської селищної ради VIII скликання до Верховної Ради України, КМУ, Житомирської ОДА, народного депутата Верховної ради України Сергія КУЗЬМІНИХ, служби відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області щодо облаштування переїзду на автомобільній дорозі Н-03 Житомир-Чернівці (перед Чудновом).

На засідання винесено більше десятка земельних питань, серед яких затвердження технічних  документацій із нормативної грошової оцінки земель, надання дозволу на розробку технічної документації із нормативної грошової оцінки земель, передача в оренду інше.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису