Повідомлення про припинення діяльності комунального підприємства «Аптека №1» Любарської селищної ради Житомирської області шляхом його ліквідації.

Ліквідаційна комісія з припинення діяльності комунального підприємства «Аптека №1» Любарської селищної ради Житомирської області повідомляє про припинення діяльності комунального підприємства «Аптека №1» (ЄДРПОУ 38182081) Любарської селищної ради Житомирської області шляхом ліквідації на підставі  рішення Любарської селищної ради Житомирської області від 12.04.2024 № 1507.

Головою ліквідаційної комісії призначено завідуючу комунального підприємства «Аптека №1» Любарської селищної ради Житомирської області Шастун Валентину Михайлівну.

Вимоги кредиторів приймаються протягом двох місяців з дати внесення даного рішення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань (до 17.06.2024 р.) за адресою розташування ліквідаційної комісії: 13300, Житомирська область, смт. Любар, вул. Незалежності, 39.