38 років тому аварія на ЧАЕС розірвала життя не лише України, але й світу, на "до" та "після".

У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року сталася одна з найбільших техногенних катастроф в історії людства - аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції. Під час тестування реактора відбулася серія помилок та порушень протоколу, що призвело до нестабільної реакції та вибуху реактора.

Тисячі чоловіків і жінок, які, не думаючи про ризики для власного життя, відчайдушно кинулися у двобій зі смертельним атомом.  Вони працювали в екстремальних умовах, проводили роботи з евакуації населення, гасили пожежі, очищали територію від радіоактивного забруднення, встановлювали бар'єри для запобігання подальшого викиду радіації, а також виконували інші небезпечні завдання.

Ліквідатори стали прикладом безкорисливості та жертовності, а їхній подвиг завжди буде пам'ятатися як один із найбільших актів героїзму в історії людства.

Учасники меморіального заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв-ліквідаторів та поклали квіти до  пам'ятного знаку «Тим, кому завдячуємо життям».