Фото без опису

Стартував Конкурс соціальних ініціатив «Час діятиУкраїно

Благодійний фонд «МХП-Громаді» оголошує прийом заявок на участь в конкурсі соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!», спрямованого на вирішення важливих соціальних проблем громад.

Географія Конкурсу: 13 областей України, а саме: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська області та м. Київ.

Хто може брати  участь у Конкурсі:

- громадські об’єднання

- органи місцевого самоврядування

- комунальні підприємства, установи, організації

- освітні заклади

- заклади охорони здоров’я

Напрями Конкурсу:

- реінтеграція та реабілітація ветеранів;

- збереження традицій та культурної спадщини;

- системні проєкти в освіті, медицині, інфраструктурі;

- розвиток громадських просторів;

- енергетична безпека.

Розмір мікрогранту: мінімально 50 тис. грн, а максимально – 100 тис. грн.

Обов’язковим є співфінансування проєкту зі сторони учасників Конкурсу, розмір внеску яких не може бути менше 50% від очікуваного фінансування зі сторони Фонду.

Максимальний строк реалізації проєкту – до 31 грудня 2024 року.

Допустимими витратами для фінансування за рахунок коштів Фонду є:

- витрати на безпосередні дії з реалізації проєкту: закупівля обладнання, інвентаря, виконання ремонтних робіт, розробка навчальних матеріалів та інше;

- витрати на рекламу проєкту, комунікації, просування, поширення, а також  використання результатів проєкту (таргетинг сторінки в соцмережах, реклама, квитки та афіші, футболки, кепки та інша фірмова продукція);

- транспортні витрати за необхідністю виконання заходів проєкту;

- для громадських об’єднань – можливість витратити до 10% від бюджету проєкту на адміністративні витрати;

- витрати на оплату роботи позаштатних фахівців, субпідряду, експертів.

Важливо! Вартість товарів, робіт і послуг повинна бути обгрунтованою та відповідати цінам на ринку. При виборі підрядника/товарів/послуг доцільно провести дослідження ринкової пропозиції для прийняття рішення щодо вибору оптимального варіанту стосовно співвідношення ціни і якості.

 Детальні умови Конкурсу на сайті  https://timetoact.com.ua/

Для участі у Конкурсі необхідно заповнити анкету, завантажити заповнену аплікаційну форму та гарантійні листи за посиланням: https://timetoact.com.ua/forma

Кінцевий термін подання заявки – 12 травня 2024 року (включно).

Усі аплікаційні пакети документів, отримані після вказаної дати у попередньому абзаці, не будуть брати участь у Конкурсі соціальних ініціатив.

Звертаємо Вашу увагу, що від однієї установи приймається не більше 3 проєктів.

Оголошення Переможців Конкурсу – 20 червня 2024 року.

Контакти:

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за номером телефону (з 9:00 по 13:00 годину): +38 067 365 24 03 або на timetoact@mhp.com.ua.

 

Триває конкурс на Social Impact Award Ukraine 2024 для стартапів з грантом 1500$

Social Impact Award – це найбільший соціобізнесовий інкубатор для молоді в ЄвропіЙого мета – підтримати молоді команди підприємців шляхом навчання, менторства та грантової винагороди на реалізацію найсміливіших ідей

10 команд з найцікавішими стартап-ідеями отримають можливість пройти 3-місячне навчання-інкубатор. Це безкоштовний шанс для молодих підприємців/підприємниць віком від 14 до 30 років отримати супровід менторів, знання та практичні навички! 

Дедлайн реєстрації: 31 травня 2024 року.  

Деталі за посиланням: https://ukraine.socialimpactaward.net/apply-for-support 

 

Українські стартапи можуть отримати до $50 000 гранту від УФС та WNISEF

Український фонд стартапів (УФС) та Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) оголосили про запуск спільної грантової програми на загальну суму $2,5 млн для підтримки українських технологічних компаній на ранніх стадіях розвитку. Проєкти на стадії seed можуть отримати до $50 000, а на стадії pre-seed – до $25 000.

Орієнтовно планують профінансувати 74 команди, з яких:

на стадії pre-seed з загальною сумою до $25 000 – 48;

на стадії seed з загальною сумою до $50 000 – 26.

До участі у програмі допускаються заявники, які мають відповідати наступним критеріям:

Зареєстровані у встановленому законом порядку суб’єкти підприємницької діяльності, що здійснюють діяльність, спрямовану на отримання прибутку та/або досягнення соціального ефекту.

Відсутність інвестицій, грантових коштів або державної допомоги, що перевищують $500 000 в еквіваленті за весь період діяльності.

Сукупний дохід не перевищує $500 000 в еквіваленті станом на дату подачі заявки за останній рік діяльності.

Заявник фактично не перебуває і не здійснює діяльність на тимчасово окупованих росією територіях України, а також не входить в санкційний список та не є об’єктом спеціальних обмежень (санкцій) відповідно до законів України.

Термін реалізації програми — до 31 грудня 2025 року.

Повний перелік вимог та процедура подачі заявок доступні за посиланням: https://usf.com.ua/programs/grants-program/

 

Підтримка українських компаній в інтеграції до Єдиного Ринку ЄС  Business Bridge — Ukraine-Ready4EU

В межах проєкту Ukraine-Ready4EU до 1500 українських МСП, які планують конкретні заходи для підвищення своєї активності на Єдиному ринку ЄС та успішної співпраці з бізнес-партнерами з ЄС, а також відповідають критеріям, можуть скористатися фінансовою підтримкою Business Bridge у розмірі 2500 євро.

Загалом, наступні п'ять видів діяльності можуть бути профінансовані в межах проєкту Business Bridge — Ukraine-Ready4EU з 02.04.2024:

1): Активна участь у ділових зустрічах на офіційних заходах, виставках, місіях компаній або брокерських заходах в ЄС.

2): Зовнішня підтримка для забезпечення відповідності вимогам сталої, цифрової та стійкої економіки ЄС.

3): Експертизи та сертифікація продукції, необхідної для Єдиного ринку ЄС.

4): Зовнішня підтримка у виконанні митних та інших формальних вимог щодо експорту/імпорту до Єдиного ринку ЄС.

5): Зовнішня підтримка з питань патентування та ліцензування для Єдиного ринку ЄС.

Кожне МСП може отримати фінансову підтримку в межах програми Business Bridge — Ukraine-Ready4EU лише один раз, незалежно від виду(ів) діяльності, на який(і) подається заявка.

Дедлайн реєстрації: 29.12.2024

Деталі за посиланням: https://www.grantsense.com.ua/grants2024/business-bridge

 

Кооперативна робототехніка на базі ші та даних для гнучких виробничих осередків corob

Опис. Точна сума фінансової підтримки, яка буде надана кожній відібраній організації в рамках відкритого конкурсу COROB, становить фіксовану одноразову суму до 150 000 євро на організацію в рамках 1-го Інструменту фінансування «Відповіді на виклики» та до 100 000 євро на організацію для 2-го Інструменту фінансування «Експерименти з впровадження технологій для цифрових послуг». МСП фінансуватимуться за ставкою відшкодування 70% прийнятих витрат, а стартапи 100%. Відібрані організіції , які не належать до МСП та стартапів, не будуть фінансуватися, але отримують технічну підтримку від проєкту COROB.

Очікувана тривалість участі:

  • 12 місяців для 1-го Інструменту фінансування «Відповіді на виклики» : Етап 1 «Індивідуальний план наставництва», Етап 2 «Розробка рішення» Етап 3 «Перевірка рішення»

  • 9 місяців для 2-го Інструменту фінансування «Експерименти з впровадження технологій для цифрових послуг» : Етап 1 «Індивідуальний план наставництва» , Етап 2 «Розробка цифрових послуг» , Етап 3 «Перевірка цифрових послуг».

Бюджет 2 000 000 євро

Дедлайн реєстрації: 08 липня 2024 року. 

Деталі за посиланням:https://chaszmin.com.ua/kooperatyvna-robototehnika-na-bazi-shi-ta-danyh-dlya-gnuchkyh-vyrobnychyh-oseredkiv-corob/