Фото без опису

10 травня в залі засідань селищної ради відбулася чергова п’ятдесят друга сесія Любарської селищної ради VIII скликання. На засіданні розглянуто тридцять сім проєктів рішень.

Першим розглянуто питання про затвердження звіту про виконання бюджету Любарської селищної територіальної громади за I квартал 2024 року. Загальна сума доходів загального та спеціального фондів, які надійшли до бюджету громади за 1 квартал 2024 року складає 65418648,95  грн., що становить 22,5% до уточненого плану на рік, Видаткова частина бюджету громади за 1 квартал 2024 року виконана в сумі 69870323,17грн., або на 23,1% від уточнених річних призначень Заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам бюджетних установ немає. Наступним внесено зміни до бюджету Любарської селищної громади на 2024 рік, направлено вільний лишок у сумі 571000грн. на підтримку військових формувань у сумі 401000грн. та на оздоровлення дітей 170000грн. Серед прийнятих рішень оприбуткування благодійної допомоги ТОВ "ЦУКОРАГРОПРОМ" та передача комунальним підприємствам, гуманітарної допомоги закритого акціонерного товариства «ПАСВАЛІО ВАНДЕНІС» Литовської Республіки (Автомобіль ЗІЛ 433362  1997 року випуску), який передано КП «Добробут». Прийнято ряд рішень стосовно приватизації та оренди комунального майна. Затверджено проектно-кошторисну документацію «Капітальний ремонт котельні із заміною котельного устаткування (усунення аварійної ситуації) Липненського ліцею. Окремим рішенням присвоєно Старочорторийській гімназії Любарської селищної ради почесне ім’я Героя України Вадима Одуда також проголосовано депутатами про демонтаж пам’ятника воїнам-артилеристам та проведення благоустрою території.

На засідання винесено більше десятка земельних питань, серед яких затвердження технічних документацій із нормативної грошової оцінки земель, надання дозволу на розробку технічної документації із нормативної грошової оцінки земель, передача в оренду інше.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису