Цьогоріч ми відзначаємо 83 річницю започаткування Дня Героїв. Відзначення Дня Героїв – свідчення твердої волі українського народу. Ми провинні пам’ятати наших Героїв- борців за волю України.

З нагоди вшанування пам’ятної дати на центральній площі селища відбувся захід- реквієм, відразу після загальнонаціональної хвилини мовчання.

Стрій небесного війська поповнено нашими Героями земляками.

Освячення портретів загиблих Героїв земляків на Алеї Слави проводив настоятель Івано- Богословської парафії Православної Церкви України отець Василь.

Важко підібрати слова під час вручення нагород посмертно. Жодні слова не можуть пом’якшити біль та горе. За особисту мужність і самовідданні дії виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі – Указом Президента України Володимира Зеленського орденом « За мужність» 3  ступеня посмертно нагороджено жителя с . Кириївка НАГОРНОГО Михайла Сергійовича.

Нагороду мамі загиблого героя Нагорній Наталій Яківні передав головний сержант Довбиш Володимир Юрійович.

Жителі нашої громади допомагають збройним Силам України.  За ініціативи Любарської селищної ради було оголошено акцію « Великадній дрон».

До акції долучилися працівники Любарської селищної ради , установи та організацій нашої громади, жителі громади. Результат акції -20 дронів.

Найбільш зворушливою стала ініціатива збору коштів на дрони родинами загиблих Героїв наших земляків.

Спільними рішенням визначено передати 3 дрони 95 окремій десантно-штурмовій бригаді, в складі якої багато наших земляків стали на захист країни. Представники 95 бригади були присутні на заході .

До слова було запрошено Маму Героя земляка ЛІНІЙЧУКА Андрія «Кельта»- Лінійчук Надію Євгенівну яка вручила 3 дрони 95 окремій десантно-штурмовій бригаді.

Від жителів с. Юрівка дрон передано Зінчук Анастасією Леонідівною, донькою військовослужбовця 95 бригади Житніка Леоніда Миколайовича.

На закінчення заходу присутні вшанували квітами наших Героїв-земляків на Алеї Слави та поклали квіти до памятників та памятних знаків Небесній Сотні, Афганцям, комсомольцям, та Вічного вогню у парку Слави.