04 червня, службою у справах дітей Любарської селищної ради була організована традиційна зустріч керівництва громади з випускниками   9-х та 11-х класів навчальних заладів селищної ради, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Цього року дев’ять випускників, з них, троє дітей  - одинадцятий клас та шестеро закінчують дев’ять класів.

Керуючою справами (секретарем виконавчого комітету) Любарської селищної ради, Тамарою Квашею, було проведено знайомство з елементами тренінгу  в якому діти охоче взяли участь, а також побажала не зупинятись на досягнутому, підкоряти нові вершини у житті.

До випускників також звернувся секретар селищної ради, Анатолій Біленький, який привітав їх із завершенням навчання та побажав знайти власний життєвий шлях і стати гідними громадянами нашої держави та з легкістю досягати усіх поставлених перед собою цілей та висот, ніколи не здаватися і не стояти на місці, якнайшвидшої перемоги та миру!

Під час зустрічі начальник служби у справах дітей - Леся Ющенко розповіла про дітей-випускників, які в свою чергу, поділились із присутніми своїми планами на майбутнє та мріями, а також висловила щирі побажання  зробити правильний вибір та вступити до омріяних ВУЗів.

По завершенню зустрічі діти-випускники отримали подарунки.