В рамках Програми з відновлення України наразі в Житомирській області тривають будівельні роботи на п’яти об’єктах медичних закладів, з яких чотири у місті Житомир.

Фото без опису

На трьох об’єктах наразі проводиться капітальний ремонт, а саме:

В травмо-урологічному відділенні Лікарні №1 Житомирської міської ради проводиться ремонт покрівлі. На торги подали заявки п’ять фірм з найменшою пропозицією було приватне підприємство будівельно-монтажна фірма “Майстер” – 6 мільйонів 502 тисяч 820 гривень.

Також, в Лікарні №1 Житомирської міської ради здійснюється ремонт будівлі пологового корпусу. Роботи виконує ТОВ «СБП Груп», вартість ремонтних робіт складає 8 мільйонів 150 тисяч гривень.

Для амбулаторної реабілітації пацієнтів в приміщенні поліклініки №2 КП Лікарня №1 Житомирської міської ради на завершальному етапі будівельні роботи з облаштування амбулаторного реабілітаційного відділення. Роботи виконує ТОВ «Домпромбуд» вартістю 8 мільйонів 698 тисяч 771 грн.

На двох об’єктах проводиться реконструкція, а саме:

В КНП “Коростенська ЦМЛ КМР” проводиться реконструкція частини приміщень першого та підвального поверху 2-поверхової будівлі під відділення екстреної медичної допомоги, у тому числі інженерних мереж. Запроєктовано ізолятор з окремим входом, пандуси, ганки, внутрішнє оздоблення приміщень, а також будівництво хірургічного корпусу.

В Житомирському базовому фармацевтичному коледжі проводяться підготовчі роботи щодо реконструкції, а саме термосанації навчального корпусу.

Нагадуємо, що робоча група «Прозорість та Підзвітність» при Житомирській обласній військовій адміністрації запровадила прийом повідомлень про можливе нецільове використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану: відповідну інформацію можна надіслати на електронну адресу prozorist@apoda.zht.gov.ua для аналізу членами робочої групи та вжиття необхідних заходів у разі виникнення такої потреби.