Фото без опису

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення земельних торгів (у формі електронного аукціону) з продажу права оренди на земельну ділянку водного фонду (став) в комплексі з розташованим на ній водним обєктом на території Любарської селищної ради (в межах               с. Великі Деревичі) Житомирського району Житомирської області

     Любарська селищна рада повідомляє про проведення земельних торгів з продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону) права оренди земельної ділянки водного фонду(став) в комплексі розташованим на ній водним об’єктом: кадастровий номер 1823181800:04:004:0260 площею 60,8713 га, категорія земель – землі водного фонду, вид цільового використання (10.07) для рибогосподарських потреб,  що розташована на території Любарської селищної ради в межах с.Великі Деревичі Житомирського району Житомирської області  (Лот № 1).

Земельні торги (електронний аукціон) відбудуться 18 червня 2024 року.

Земельні торги проводяться в порядку визначеному статтями 135-139 Земельного кодексу України.

Стартова ціна продажу права оренди земельної ділянки Лот № 1 (стартовий розмір річної орендної плати) становить 101272,45 грн., що становить 6 (шість) відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Строк оренди земельної ділянки (користування земельною ділянкою у разі набуття права користування нею на земельних торгах) – 15 (п’ятнадцять) років.

Умови користування земельною ділянкою у разі набуття права користування нею на земельних торгах – використання земельної ділянки за встановленим її цільовим та функціональним призначенням.

Розмір реєстраційного та гарантійного внесків, що сплачують учасники:

- реєстраційний внесок – 710 грн. (у розмірі 0,1 мінімальної заробітної плати, визначеної Законом про Державний бюджет України на 1 січня поточного року);

- гарантійний внесок – 30381,74 грн. (становить 30 відсотків стартового розміру річної орендної плати).

 Особам, які бажають взяти участь у земельних торгах, необхідно подати через особистий кабінет в електронній торговій системі заяву про участь у земельних торгах, підписану кваліфікованим електронним підписом та документи, відповідно до частини сьомої статті 137 Земельного кодексу України, та пункту 29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 року № 1013.

Подати заяву про участь у земельних торгах та додані до неї документи учасника можна буде до 17.06.2024 року через особистий кабінет учасника на електронному майданчику.

Оголошення про проведення земельних торгів, щодо земельної ділянки водного фонду (лоту №1) та проєкт договору оренди опубліковані (оприлюднені) в електронній торговій системі Прозорро.Продажі через особистий кабінет організатора земельних торгів, який створений та підключений до ЕТС через оператора електронного майданчика SmartTender.

Ознайомитись із документацією щодо лоту № 1, а також умовами реєстрації на участь у земельних торгах можна на сайті за посиланням:

                                    LRE001-UA-20240516-35756

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису