Сьогодні 21 серпня 2024 року в залі засідань селищної ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На засідання комітету винесено двадцять три питання. Серед прийнятих рішень ряд питань соціального захисту, серед яких, надання матеріальної одноразової грошової та адресної допомоги, про надання одноразової грошової допомоги громадянам, які постраждали внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Розглянуто питання опіки, прийнято ряд питань служби в справах дітей. Нажаль знову винесено рішення про встановлення флагштоків з Державним прапором України біля могил загиблих (померлих) захисників.

Ряд питань стосовно благоустрою, затверджено акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, про визначення об’єктів з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі населених пунктів Любарської селищної ради в 2024 році. та ін.