Попри війну та постійні обстріли, Центри надання адміністративних послуг не просто продовжують працювати, а трансформуються та пристосовуються до викликів повномасштабного вторгнення.

Відомі історії, коли навіть під час окупації адміністратори ЦНАПів допомагали громадянам оформлювати послуги. Після деокупації ЦНАПи оперативно відновлюють роботу, а якщо приміщення пошкоджені або зруйновані — адміністратори допомагають населенню в модульних ЦНАПах або за допомогою Мобільних ЦНАПів і кейсів. Такі сервіси особливо важливі для людей старшого віку, людей з інвалідністю та маломобільних груп населення, адже всі українці повинні мати рівні можливості.

За інформацією Міністерства цифрової трансформації України, мережа ЦНАП сьогодні — це:

⇒понад 1 300 сучасних та безбарʼєрних Центрів по всій Україні;

⇒ 14 150 професійних адміністраторів, які допомагають українцям оформлювати послуги швидко та доступно;

⇒ до 600 адмінпослуг, які можна отримати без біганини по різних установах, і понад 20 з них — для ветеранів;

⇒ майже 95% задоволених сервісом відвідувачів;

⇒ 76 Дія.Центрів.

Також постійно розширюється перелік цифрових послуг та проводяться навчання для адміністраторів, щоб вони ще швидше та ефективніше допомагали відвідувачам користуватися онлайн-сервісами.

До слова, у  Житомирському районі налічується 24 таких центри, створених при територіальних громадах.

Вдячні працівникам ЦНАПів за професійну роботу й допомогу українцям у найскладніші часи. Разом будуємо найзручнішу державу!