Участь ветеранів та ветеранок в житті країни без перепон і бар’єрів.

◼ Що таке суспільно-політична безбар'єрність?

Це рівні можливості участі всіх людей, їх об'єднань та окремих суспільних груп у житті громад та держави, рівний доступ до суспільно-політичного та культурного життя, сприятливе середовище для фізичного розвитку та самореалізації, а також інклюзивне середовище.

◼ Чому це важливо для ветеранів та ветеранок?

Суспільно-політична безбар'єрність допомагає їм відчувати себе повноправними членами суспільства, сприяє їх інтеграції та участі у прийнятті важливих рішень.

Забезпечення безбар'єрного доступу до громадських послуг, політичної та соціальної участі – це визнання внеску ветеранів та ветеранок у захист нашої країни.

◼ У межах реалізації суспільно-політичної безбар'єрності Мінветеранів запустило е-Карту вакансій для ветеранів, що візуалізує інформацію про вакансії державних органів, органів місцевого самоврядування та військових адміністрацій по всій Україні.

🔗 Е-Карта вакансій: http://surl.li/phhoin

Підтримуймо тих, хто захищав нашу свободу, забезпечуючи їм гідне повернення та участь у житті суспільства! 🤝