Сьогодні, 26 вересня 2024 року в залі засідань селищної ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на яке було винесено вісімнадцять питань.

Першими розглянуто питання соціального захисту, серед яких, надання матеріальної одноразової грошової та адресної допомоги військовослужбовцям, членам сімей загиблих (померлих) і зниклих безвісти військовослужбовців, про надання одноразової грошової допомоги громадянам, які постраждали внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Розглянуто 10 питань, що стосуються статусу дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які знаходяться в складних життєвих обставинах.

Прийнято рішення про встановлення флагштоків з Державним прапором України біля могил загиблих (померлих) захисників.

Окремими рішеннями надано дозвіл на будівництво та затверджено акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.