Сьогодні, 11 жовтня 2024 року в залі засідань селищної ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, на яке було винесено шістнадцять питань.

Першими розглянуто питання про початок опалювального сезону 2024/2025 року. Наступними питання соціального захисту, серед яких, надання матеріальної одноразової грошової та адресної допомоги військовослужбовцям, членам сімей загиблих (померлих) і зниклих безвісти військовослужбовців, про взяття на квартирний облік військовослужбовців. Розглянуто ряд питань, що стосуються статусу дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які знаходяться в складних життєвих обставинах.

Прийнято рішення про встановлення флагштоків з Державним прапором України біля могил загиблих (померлих) захисників.

Окремим рішенням надано дозвіл на будівництво.

Повну версію відеозапису засідання можна переглянути на офіційному ютуб каналі громади (посилання).