Фото без опису

6 травня в Україні відзначається День піхоти. Піхота – це основа війська, найбільший за чисельністю рід військ в мільйонній українській армії. Піхота тримає не тільки першу лінію оборони, а прикриває собою всю країну.

Почнеться день 6 травня з Хвилини мовчання, яка цього дня буде озвучена не традиційним метрономом, а кроками українських піхотинців.

Цього дня буде презентовано музичний альбом «Стоїть піхота», який написали військовослужбовці Сил оборони. Вони вклали в треки свій військовий досвід і всю свою вдячність піхоті.

В Києві з’явиться перша алея, присвячена справжнім героям часу – військовим. Відкриється Алея захисників України пам’ятним знаком, присвяченим українським піхотинцям. У майбутньому на цій Алеї з’являться подібні знаки, присвячені іншими родам військ.

Біля будівлі МЗС 6 травня буде встановлено інсталяцію – берці піхотинця. Партнери та союзники України, весь цивілізований світ – пам’ятатимуть про тих, хто нині сплачує найвищу ціну за наші спільні цінності.

У цей день запрацює спеціальний сайт, присвячений українській піхоті: https://pihota.army. На сайті можна буде ознайомитися з музичним альбомом військовослужбовців Сил оборони України “Стоїть піхота”.

Також до Дня піхоти буде виготовлено ексклюзивний коїн. Оскільки назва всієї кампанії «Україна стоїть, бо стоїть піхота», коїни вийдуть з меседжем «Стоїмо», які підкреслюватимуть, що власник коїна – піхотинець. Піхотинці піддаються найбільшим випробуванням, тому коїни буде виготовлено з титану. 3D-візуалізація коїну буде розміщено на сайті.

Культурні Сили – платформа, яка об’єднує військовослужбовців творчих професій, культурних діячів, аналітиків та волонтерів. Вона розвиває воїнську культуру, посилює морально-психологічну підтримку військових і родин загиблих, впроваджує культурну дипломатію та інформаційний спротив через інструменти культури. До платформи входять проєкти: “Культурний десант”, “Книга на фронт”, “Фронтова студія”, “Оркестр 59” та інші.