Фото без опису

Безбар’єрність – це не лише про фізичний доступ, а насамперед про повагу, гідність і людяність. Це про наше вміння бачити в кожному – незалежно від віку, статі, стану здоров’я чи життєвих обставин – людину. Це про культуру, традиції й спільні цінності, які формують нас як народ, як суспільство, що прагне бути відкритим і чутливим до потреб інших.

На Житомирщині ідеї безбар’єрності перетворюються на реальні вчинки. Тут створюють простори, які не враховують фізичні потреби й надихають на взаємодію, підтримку і самовираження. Прикладом такого простору є Житомирський магістрат – історична будівля, що сьогодні стала символом інклюзивності й відкритості.

Після реконструкції магістрат отримав не лише нове архітектурне обличчя – яскравий фасад, зручний відкритий простір та кольорові стіни всередині – а й нову місію: бути місцем зустрічі, натхнення та спільного творення. Простір став доступним для людей з інвалідністю, відкритим для ветеранів, внутрішньо переміщених осіб, місцевих жителів і гостей міста.

У стінах магістрату проходять десятки культурних подій, які наповнюють серця відвідувачів силою наших предків, дають відчуття єдності й внутрішньої опори. День вишиванки, фестивалі моди, великодні дзвони, історичні виставки, дні спільнодії, тренінги та майстер-класи – кожен захід тут несе в собі частинку культурного коду Житомирщини.

#тиждень_безбарєрності