Ти як. Токсична поведінка: що треба знати?

Якщо комунікація з деякими людьми здається тобі нестерпною і виснажливою, то, може, тобі не здається? Можливо, ти маєш справу з людиною з токсичною поведінкою.

#плічопліч: Віталій Бунечко привітав срібних призерів «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг» зі спортивного орієнтування. ФОТО. ВІДЕО

Сьогодні, 19 червня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко привітав команду Коростишівського ліцею зі спортивного орієнтування, які стали срібними призерами Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч».

#плічопліч: Завершення проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські Шкільні Ліги». ВІДЕО

Ось і завершився неймовірний, фантастичний, захоплюючий проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Протягом пів року цей проєкт об’єднував дітей, вчителів, директорів, громади, райони, спортивні федерації та обласну військову адміністрацію.

83% опитаних українців вважають безбар'єрність новою цінністю для суспільства – результати дослідження

Перша леді України Олена Зеленська разом із Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та представниками профільних міністерств узяли участь у презентації результатів дослідження громадської думки щодо питань безбар’єрності. Його провів Центр соціальних змін та поведінкової економіки за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Експертної ради з комунікацій безбар’єрності.