Старший дільничний офіцер поліції відділення поліції № 1 Житомирського РУП капітан поліції Ковтунівський Сергій Григорович прозвітував мешканцям Мотовилівського Старостинського округу  про виконану роботу за 6 місяців 2024 року.

Офіцер поліції розповів, що з початку року ним за порушення адміністративного законодавства відносно осіб, було складено 70 адміністративних матеріалів та розкрито 8 кримінальних правопорушень, з них три за фактом вчинення крадіжок чужого майна решта за фактом заподіяння тілесних ушкоджень.

Крім того, правоохоронець розповів місцевим мешканцям про найпоширеніші види шахрайств, жертвами яких стають все більш людей.

Завдяки таким заходам громадяни мають змогу особисто та колективно обговорити з поліцейським виниклі питання та внести пропозиції щодо роботи та взаємодії правоохоронців та громади.