Фото без опису

                                                                                    «ПОГОДЖУЮ»

                                                                                                   Секретар ради  ______________

                                                                                          А.С.Біленький

                                                                                          « 10 »   січня 2025року

                                                                

 

Звіт

про роботу

відділу культури, туризму та організаційно-масової роботи

Любарської селищної ради за 2024 рік

   1. ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

     Діяльність закладів культури Любарської територіальної громади протягом 2024 року була спрямована на виконання законодавчих актів, указів та доручень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, наказів Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської обласної військової адміністрації, рішень Любарської селищної ради, Програми розвитку галузі культури на 2024 рік, а також річного плану роботи відділу культури,туризму та організаційно-масової роботи Любарської селищної ради; на забезпечення умов для реалізації творчого потенціалу різних верств населення, духовне та культурне становлення громадян засобами культурно-просвітницької роботи, забезпечення патріотичного виховання населення,  збереження і розвиток історико-культурної спадщини, національних традицій, розвиток усіх видів та жанрів аматорського народного мистецтва, забезпечення доступу населення до культурних надбань,активізація волонтерського руху під час воєнного стану,різнобічна допомога ЗСУ.

    Мережа закладів культури Любарської територіальної громади  нараховує 51 установ культури: 17  сільських будинків культури ,11 сільських клубів; 19 сільських бібліотек, КЗ « Любарський будинок культури», КЗ « Любарська центральна бібліотека», Любарська дитяча бібліотека, яка є структурним підрозділом КЗ «Любарська центральна бібліотека Любарської селищної ради», КЗ «Музей історії Любарського краю», КЗ «Любарська школа мистецтв».

Діяльність галузі забезпечує 122 працівник. Серед них: фахівців галузі,  спеціалісти, працівники обслуговуючого персоналу, працівники за сумісництвом.

        Протягом звітного року проводилися  поточні  ремонтні роботи  приміщень закладів культури.  Працівники галузі займалися самоосвітою , генеруванням сценаріїв патріотичної тематики,оновленням репертуарів солістів та творчих колективів,збереженням та популяризацією народних традицій, звичаїв, обрядів, розвитку творчості дітей,  молоді, зрілого населення, готовністю до форматування роботи у воєнний час.

          Робота  в закладах галузі культури протягом 2024 року велася за декількома основними напрямками і була представлена організаційно-масовими заходами, фінансово-господарською діяльністю та волонтерством.       

          Інформація про проведені заходи,виконану роботу  галузі культури Любарської громади протягом 2024 року висвітлювалася  на представлених закладами сторінках у мережі фейсбук в текстових, фото та відео матеріалах, діалогах, виступах, репортажах, інтерв’ю, а також на офіційних сторінках Любарської селищної ради ,зокрема «Голос Любара».

  2. ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ТА ПРОФЕСІЙНОГО РІВНЯ ПРАЦІВНИКІВ

          В 2024 році з метою організації роботи та підвищення професійного рівня за участю працівників БК,СБК і СК ,бібліотекарів , музейного працівника, директора КЗ «Любарська школа мистецтв», технічного персоналу  було проведено семінари ,робочі наради, робочі зустрічі .

В роботі з працівниками БК,СБК і СК  висвітлювалися наступні питання:

  • Про підготовку та проведення в  закладах культури  тематичних заходів до Дня Соборності. Опрацьовувався примірний сценарій.
  • Про проведення творчого огляду-конкурсу до 210-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка. Ознайомлення з положенням.
  • Про підготовку та проведення основних масових заходів в 2024 році. Обговорення та надання примірного плану роботи.
  • Про проведення тематичного вечора «Обірвана струна» до 75-ї річниці від Дня народження Володимира Івасюка.
  • Діяльність закладів культури по дослідженню і збереженню національно-культурної спадщини. Обговорення сценарію до тематичного благодійного заходу до Дня Вишиванки.
  • Підготовка та проведення фестивалю-конкурсу поетів аматорів Любарщини «Апостроф». Опрацювання положення про проведення.
  • Підготовка та проведення благодійних заходів патріотичної тематики.

За участю працівників БК,СБК і СК ,бібліотекарів , музейного працівника, директора КЗ «Любарська школа мистецтв» на робочих нарадах висвітлювалися питання :

  • Волонтерська діяльність в закладах культури. Організація ефективної роботи по допомозі ЗСУ.

 В 2024 році всі керівники закладів культури пройшли навчання з питань охорони праці.

           В системі підвищення фахової кваліфікації для сільських бібліотекарів було проведено два семінари на теми: «Вивчення нових форм звітності бібліотечної роботи» і «Планування і звітність роботи бібліотек Любарської ТГ в умовах війни»,проведено нараду  до Всеукраїнського дня бібліотек,проведено  методичний день на тему «Планування роботи бібліотек: інформуємо,радимо,плануємо».

   Протягом року бібліотекарі вдосконалювали свої професійні знання . Вони продовжували запроваджувати інноваційні форми роботи : бібліокрос, бібліомікс, буктрейлер, книжковий батл, виставка інсталяція, бібліотечний флешмоб, краєзнавчі розвідки, віртуальні книжкові виставки, віртуальні кросворди та інші.

      В жовтні 2024 року відбулася атестація художніх колективів на підтвердження звання зразковий (народний). Підтвердили звання зразковий(народний) наступні колективи: Мотовилівський  народний аматорський духовий оркестр, Старочорторийський народний аматорський духовий оркестр, Новочорторийський народний аматорський духовий оркестр , Панасівський зразковий аматорський дитячий духовий оркестр,

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Кутищаночка»,зразковий  хореографічний ансамбль «Любисток».

     З нагоди відзначення Дня працівників культури та аматорського мистецтва було проведено загальний  захід у форматі робочої наради з переглядом фото і відеофільму про роботу закладів культури в період війни, відзначено найактивніших.

    Підвищення фахової кваліфікації працівники галузі культури  успішно пройшли в режимі онлайн, отримавши відповідні посвідчення.

Працівниками КЗ «Любарська центральна бібліотека» пройдено 5-ти денний навчальний тренінг для координаторів Хабів цифрової освіти для зміцнення цифрових навичок серед бібліотечних працівників.

 Викладачі КЗ « Любарська школа мистецтв»  підвищували свій  кваліфікаційний рівень на учбових онлайн-курсах, вибираючи необхідні для використання в роботі. Пройшли курси 7 викладачів,отримали відповідні сертифікати.

3. ДІЛОВОДСТВО

   Протягом 2024 року відділом культури, туризму та організаційно-масової роботи Любарської селищної ради видано 236 наказів. З них:  по кадрових питаннях - 83,  наказів по відпустках - 105, з основної діяльності - 42,  наказів з фінансово-господарської діяльності - 6

  Відповідно записів журналу обліку вхідної документації опрацьовано 223 документів. Відповідей,інформування,листування ,що відображено в журналі вихідної документації – 121 документів. Прийнято 90 заяв.

    З 01.10.2024 року проводиться  щорічна інвентаризація майна закладів культури.

    З метою перевірки діяльності закладів, надання методичної , фінансово-господарської допомоги, проведення інвентаризації майна проводилися виїзди в сільські заклади культури. Проведено списання застарілих, зношених  основних засобів у кількості 53 одиниць по 2   закладах культури на загальну суму 1646,00  грн.

  За 2024 рік відділом культури, туризму та організаційно-масової роботи Любарської селищної ради було заключено 221 договорів, зареєстрованих в системі «Прозоро». З них 24 договорів по спецфонду. А також 6 договорів з комунальних послуг. Зокрема: 3 договорів з водопостачання та водовідведення,1 – з розподілу газу, 1 – з газопостачання, 1 – з розподілу електроенергії. Решта – це придбання предметів,матеріалів,оплата послуг.

ОСНОВНІ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКІ ЗАХОДИ ТА ВОЛОНТЕРСТВО

   Війна  змінила життя працівників культури як в Україні, так і в нашій громаді. Робота закладів культури  переформатована до умов воєнного стану. Допомога ЗСУ – головне завдання для працівників культури. На базі закладів культури створено волонтерські центри , де керівниками закладів організовано плетіння маскувальних сіток, виготовлення окопних свічок, міні пічок буржуйок , організовано роботу волонтерських кухонь, організовується робота по формуванню допомог  шпиталям , стабілізаційним пунктах,відсилаються адресні посилки воїнам-землякам.

  В Любарському БК на постійній основі    плетуться маскувальні сітки. Для придбання матеріалів використовуються благодійні кошти.

     Постійним стало проведення благодійних патріотичних ярмарок, благодійних акцій, аукціонів ( також онлайн),благодійних концертів.  

  В кожному сільському закладі культури створений і діє волонтерський центр. Окремо по кожному можна зробити змістовний  творчий і волонтерський звіт.

     Кожен час ставить перед культурою  свої завдання. Працівники галузі культури Любарської громади  достойно виконують поставлені завдання, в числі перших  виконують волонтерську місію для  допомоги воїнам-землякам.

     Працівники закладів культури об’єднують навколо себе жителів населених пунктів Любарської громади ,своєю згуртованою працею доводять,що Культура  – це  сила. Вона здатна повернути нас,українців, до нормального життя в новій воєнній реальності і надихати всіх на перемогу.

       Структурними підрозділами відділу культури в 2023 році було проведено значну кількість різних  за формою та тематикою культурних ,масових ,соціальних , просвітницьких заходів. Серед них благодійні ярмарки, концерти ,виставки, аукціони, онлайн-аукціони, кошти від яких направлялися на потреби ЗСУ.

      Гордістю Любарської громади є народні аматорські колективи: духові оркестри, вокальні ансамблі, гурти, хореографічні колективи. Працівниками закладів культури Любарської громади  організовуються і проводяться , як традиційні для громади,так і нові заходи. Традиційними стали конкурси : поетів- аматорів «Апостроф» та читців декламаторів. До дня Вишиванки проводиться запланований традиційний благодійний захід.

      Протягом 2024 року працівниками культури було проведено ряд культурно-масових заходів. Більшість з них мали  благодійний формат по  збору коштів на потреби ЗСУ.

      Так, в 2024 році,закладами культури проведено 50 благодійних концертів,203 – ярмарки,аукціони,виставки-продажі.

   Загальна сума коштів ,зібраних на підтримку ЗСУ за 2024 рік –

1595058 грн.

    Зібрані кошти спрямовувалися на : придбання авто та запчастин, старлінгів, дронів, ребів, матеріалів для плетіння маскувальних сіток,парафіну для виготовлення окопних свічок,продуктів харчування ,спецодягу, генератори,допомоги на лікування військових, на реабілітацію військових.

  В 2024 році серед закладів культури,зокрема серед СБК та СК була поширена така форма роботи , як обмін  благодійними концертами – артисти художньої самодіяльності одного закладу проводили благодійний концерт на сцені своїх колег.

   Незабутнє враження залишив благодійний захід « Дідух – національний символ». Працівниками закладів культури до Дня Незалежності було виготовлено 52 дідухи.

   До Різдвяно-Новорічних Свят працівниками галузі було створено виставку-продаж Різдвяних віночків та новорічних прикрас.

   В 2024 році на базі КЗ «Любарський РБК» за участі працівників галузі культури створено благодійний «Банк» новорічних та святкових костюмів.

   До Дня Святого Миколая працівниками КЗ «Любарський РБК» був проведений захід - вистава «Дванадцять замків до Миколая» для дітей військових,які загинули,пропали безвісти,для дітей сиріт ,дітей,позбавлених батьківського піклування. Було організовано конкурси для допитливих, загадки.

  В КЗ «Любарський районний будинок культури» активно працює безкоштовний кінотеатр, в якому тричі  на тиждень проводяться кіносеанси. Всього проведено 124 покази  художніх та мультиплікаційних фільмів,третину яких відвідали діти.

  До державних та знакових подій проводилися наступні кінопокази:

«Мавка. Лісова пісня» - до Дня захисту дітей;

«Крути 1918» - до Дня пам`яті Героїв Крут;

«Додому» - до Дня батька;

«Гіркі жнива» - до Дня пам`яті жертв Голодоморів;

Упродовж 2024 року викладачі та учні школи мистецтв провели заходи:

  • Відкритий академічний концерт відділу народних та духових інструментів «Композитори дітям»
  • Відкритий  академічний концерт класу фортепіано та хорового співу,
  • Відкритий академічний концерт, публічний виступ класів фортепіано та вокалу,
  • Концерт учнів перших класів «Перші кроки»
  • Благодійний концерт, публічний виступ «Надії весни»
  • Випускний вечір учнів базових класів «З мистецтвом у житті»
  • Випускний вечір учнів елементарних класів
  • Відкриті концерти, публічні виступи «Творчий подарунок від дітей- дітям», в пришкільних таборах сіл: Нова Чортория, Мотовилівка, Любар
  • Районні урочистості до Дня вчителя
  • Відкритий  благодійний концерт, публічний виступ учнів елементарних класів до дня Святого Миколая
  • Відкритий різдвяно-новорічний  концерт, публічний виступ учнів базових класів.

  Упродовж 2024 року колектив КЗ «Любарська школа мистецтв» проводив посильну роботу з допомоги Збройним Силам України. Зокрема:

  • Виготовлено і передано  військовим 171 маскувальну сітку
  • Виготовлено і передано  військовим  35 буржуйок
  • Придбано і відремонтовано 9 мотоциклів
  • Придбано 1 дрон.

  Сьогодні важливим завданням закладів культури Любарської громади є розвиток сфери культури ,популяризація всіх жанрів і видів мистецтва,а також збереження цілісності національної культури, чим ствердиться її людинотворча та гуманістична місія.

 

УЧАСТЬ В КОНКУРСАХ

У 2024 році

   Підтвердили під час атестації звання зразковий(народний) наступні колективи: Мотовилівський  народний аматорський духовий оркестр, Старочорторийський народний аматорський духовий оркестр, Новочорторийський народний аматорський духовий оркестр , Панасівський зразковий аматорський дитячий духовий оркестр,

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Кутищаночка»,зразковий  хореографічний ансамбль «Любисток».

   Взяли участь в обласному фестивалі «Великодні дзвони» .В номінації естрадна пісня третє місце виборола Ярослава Сліпчук.

   В онлайн-конкурсі «Що для мене Україна?» взяли участь учасниці художньої самодіяльності КЗ «Любарський РБК» А.Мамчич і П.Зелінська.

   Взяли участь в обласному конкурсі-фестивалі «Різдвяна Зірка». Ансамбль «Дозвілля» КЗ «Любарський РБК» , ансамбль Мотовилівського СБК, ансамбль «Калина» Старочорторийського СБК. Ансамбль «Дозвілля» КЗ «Любарський РБК» виборов третє місце.

  Взяли участь у фестивалі «Етновир на Виспі» в селищі Романів,де представили етнічний гурт «Васильочки» с.Пединки, гастрономічну спадщину  Старочорторийського СБК та народні вироби Коростківського СБК.

   Колектив «Кутищаночка» Кутищанського СК  виборов перше місце  та Гран –прі фестивалю на Всеукраїнському та  Міжнародному конкурсі BRAND FEST.

Учні та викладачі КЗ « Любарська  школа мистецтв» приймають активну участь в конкурсах , фестивалях та культурно-масових заходах.

У 2024 році прийняли участь в наступних конкурсах і фестивалях:

  • ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу присвяченого Шевченківським дням в номінації живопис – ІІІ місце,
  • Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку, присвячений Дню народження Лесі Українки «Лесині стежини 2024» - ІІ місце в номінації живопис,
  • Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва  «Танцююча країна», - І місце, два ІІІ місця, «зразковий» аматорський хореографічний ансамбль  «Любисток».
  • Міжнародний конкурс «ART MUSIK FESTIVAL» - І місце в номінації вокальні ансамблі старшої вікової категорії,
  • Регіональний конкурс «Музика, що єднає молодь» - І місце в номінації інструментальне мистецтво (фортепіано), ІІІ місце в номінації інструментальне мистецтво ( духові інструменти).
  • Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва ім.П.Вірського « У ритмі танцю» - ІІ місце «зразковий» аматорський хореографічний  ансамбль  «Любисток».
  • Обласний конкурс мистецтв для молоді «Великодні дзвони» - 1 місце в номінації хореографічне мистецтво, 1 місце в номінації інструментальне мистецтво (баян), ІІІ місце в номінації інструментальне мистецтво (фортепіано)
  • ХV Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів  PERPETUUM MOBILE у м.Дрогобич – 1 місце у молодшій віковій категорії
  • 12-й Міжнародний конкурс юних баяністів та акордеоністів ім. М.Різоля у м.Дніпрі – 1 місце у молодшій віковій категорії
  • Всеукраїнський конкурс юних баяністів-акордеоністів ім. А. Білошицького у м.Коростень – 1 місце у молодшій віковій категорії
  • ІІ Міжнародний арт-конкурс мистецтв «Динаміка успіху» - 1 місце у номінації вокальні ансамблі ( старша вікова категорія), 1 місце у   номінації –солісти.
  • І-й Всеукраїнський двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Мистецькі скарби» - ІІ місце у номінації інструментальне мистецтво (баян) молодша вікова категорія
  •  ІУ Всеукраїнський двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Велика родина – моя Україна», ІІ місце у номінації інструментальне мистецтво ( фортепіано), ІІІ місце у номінації інструментальне мистецтво (баян)

 

 6. РОБОТА БІБЛІОТЕК

   Станом на 01.01.2025 року книжковий фонд  бібліотек Любарської територіальної громади складає 110101  примірників , на загальну суму 1502934,09  грн. У 2024 році проведено списання застарілої і зношеної літератури у кількості  10813  примірників книг, на загальну суму 30408,49 грн.  Поповнили фонд на 1506 примірників на загальну суму 81966,09 грн.

  В 2024 році КЗ «Любарська центральна районна бібліотека» стала учасником проекту  « Німецька полиця в Україні» і отримала 14 примірників книг німецьких авторів,виданих українською мовою.

  За програмою від Українського інституту книги «Українська книга» отримано 129 примірників книг на суму 34361,31 грн.

  Від БФ « Повір у себе» отримано 44 примірники на суму 12000 грн.

   Протягом року бібліотечними  працівниками було організовано і проведено ряд пізнавальних,патріотичних,розвиваючих,інтелектуальних  заходів. Серед них :

  • Зустріч з військовими в реабілітаційному центрі Любарської лікарні.
  • Історична хроніка « Сила пам’яті : говоримо про Голодомор» для студентів Любарського професійного ліцею.
  • Майстер-клас з виготовлення «Вишиванки-оберегу» в техніці ори гамі.
  • Година скорботи « Історія нас горем вчить,щоб не забулось незабутнє».
  • Літературний журнал «Моє багатство – рідна мова».
  • Пізнавальний відео огляд «На шляху до Конституції : історія української демократії від Пилипа Орлика до наших днів».
  • Відео презентація « Поетичні таланти Любарщини».
  • Акція «Хустку одягаю – перемогу закликаю».

З метою популяризації книжкового фонду бібліотек  протягом року бібліотекарями були представлені книжкові виставки. Серед них :

- книжково-ілюстративна виставка «Майдан:сторінки живої історії»

- Інформаційно-книжкова виставка «Німецька полиця в нашій бібліотеці»

- книжкова виставка «Творча спадщина Дмитра Павличка»

- презентація книг «Чорнобиль: подвиг в ім’я життя»

- виставки книг класиків української літератури ,об’єднані в назву « Письменники ювіляри місяця»

На фейсбук сторінках бібліотечних установ бібліотекарі робили відео презентації нових   книг, тематичних заходів, відеороликів тематичних виставок книг, що набирало велику кількість переглядів.

    В бібліотечних закладах Любарської ТГ проводяться заходи до пам’ятних     та визначних дат, ювілеїв письменників та поетів.

 

РОБОТА  КЗ «МУЗЕЙ ІСТОРІЇ ЛЮБАРСЬКОГО КРАЮ»

 

  У 2024 році в музеї історії Любарського краю було організовано та підготовлено для ознайомлення відвідувачами 15  тематичних календарних виставок. Проведено 36 екскурсій для різних категорій відвідувачів. Також 10 виїзних екскурсій . Створено 10 нових експозицій,проведено 7 науково-теоретичних конференцій та семінарів. Створено 10 стаціонарних музейних виставок на патріотичну тематику. Тимчасових та постійних виставок на різну тематику.

  У музеї проводилися зустрічі з творчими людьми, науковцями, поетами, письменниками.

 Виставлялися картини місцевих художників Б. Ф. Бережняка та М. І. Кравчука. На музейній сторінці фейсбук постійно публікувалися дописи по проведеній роботі,розміщувалися фото та відео матеріали екскурсій,виставок,заходів.

  Упродовж року проводилася систематизація , збір та узагальнення матеріалів про загиблих Героїв Любарщини.

   Музей співпрацював із закладами культури та освіти. Проводився моніторинг думок відвідувачів закладу,що підтверджує інтерес до історії Любарського краю.

 Робота КЗ «ЛЮБАРСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ»                                                                                                

   Навчальний 2024рік в КЗ «Любарська школа мистецтв» проводиться стаціонарно ,так як  в 2022 році в підвальному  приміщенні КЗ «Любарська школа мистецтв»  обладнано укриття , укомплектовано  необхідними засобами  для повноцінної роботи . Укриття  забезпечене водопостачанням, каналізацією, опаленням та освітленням.

   В КЗ «Любарська школа мистецтв»  станом на 31.12. 2024 року навчається 343 учні по наступних класах: фортепіано,баяна та акордеона,хорового та сольного співу,хореографічному,образотворчому,гітари,духових інструментів. Загальна кількість працівників становить 26 чоловік.

   Навчання учнів,яке проводять висококваліфіковані фахові викладачі, проходить в атмосфері доброзичливості, взаєморозуміння,комунікабельності і поваги.

 Протягом 2024 року велика робота була проведена директором та працівниками по удосконаленню господарської діяльності закладу .

  Важливо відмітити,що значну  частину робіт в поточному році виконано колективом працівників  школи власними силами, які залучали для цього власні кошти з власної добровільної згоди .

  Протягом року в школі було організовано ряд концертів.

Упродовж 2024 року викладачі та учні школи провели заходи:

  • Відкритий академічний концерт відділу народних та духових інструментів «Композитори дітям»
  • Відкритий  академічний концерт класу фортепіано та хорового співу,
  • Відкритий академічний концерт, публічний виступ класів фортепіано та вокалу,
  • Концерт учнів перших класів «Перші кроки»
  • Благодійний концерт, публічний виступ «Надії весни»
  • Випускний вечір учнів базових класів «З мистецтвом у житті»
  • Випускний вечір учнів елементарних класів
  • Відкриті концерти, публічні виступи «Творчий подарунок від дітей- дітям», в пришкільних таборах сіл: Нова Чортория, Мотовилівка, Любар
  • Районні урочистості до Дня вчителя
  • Відкритий  благодійний концерт, публічний виступ учнів елементарних класів до дня Святого Миколая
  • Відкритий різдвяно-новорічний  концерт, публічний виступ учнів інструментальне мистецтво (баян), ІІІ місце в номінації інструментальне мистецтво (фортепіано)

У 2024 році прийняли участь в наступних конкурсах і фестивалях:

  • ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу присвяченого Шевченківським дням в номінації живопис – ІІІ місце,
  • Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку, присвячений Дню народження Лесі Українки «Лесині стежини 2024» - ІІ місце в номінації живопис,
  • Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва  «Танцююча країна», - І місце, два ІІІ місця, «зразковий» аматорський хореографічний ансамбль  «Любисток».
  • Міжнародний конкурс «ART MUSIK FESTIVAL» - І місце в номінації вокальні ансамблі старшої вікової категорії,
  • Регіональний конкурс «Музика, що єднає молодь» - І місце в номінації інструментальне мистецтво (фортепіано), ІІІ місце в номінації інструментальне мистецтво ( духові інструменти).
  • Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу         хореографічного мистецтва ім. П. Вірського « У ритмі танцю» - ІІ

                   місце «зразковий» аматорський хореографічний

                   ансамбль  «Любисток».

  • Обласний конкурс мистецтв для молоді «Великодні дзвони» - 1 місце в номінації хореографічне мистецтво, 1 місце в номінації інструментальне мистецтво (баян), ІІІ місце в номінації інструментальне мистецтво (фортепіано)
  • ХV Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів  PERPETUUM MOBILE у м. Дрогобич – 1 місце у молодшій віковій категорії
  • 12-й Міжнародний конкурс юних баяністів та акордеоністів ім. М. Різоля у м. Дніпрі – 1 місце у молодшій віковій категорії
  • Всеукраїнський конкурс юних баяністів-акордеоністів ім. А. Білошицького у м. Коростень – 1 місце у молодшій віковій категорії
  • ІІ Міжнародний арт-конкурс мистецтв «Динаміка успіху» - 1 місце у номінації вокальні ансамблі ( старша вікова категорія), 1 місце у   номінації –солісти.
  • І-й Всеукраїнський двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Мистецькі скарби» - ІІ місце у номінації інструментальне мистецтво (баян) молодша вікова категорія
  •  ІУ Всеукраїнський двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Велика родина – моя Україна», ІІ місце у номінації інструментальне мистецтво ( фортепіано), ІІІ місце у номінації інструментальне мистецтво (баян).

У 2024 році  придбано сантехніку та будівельні матеріали на загальну суму 12694 гривні для проведення власними силами ремонту внутрішніх туалетів. За рахунок благодійних коштів на загальну суму 35000 гривень придбано радіатори  опалення і проведено ремонт системи опалення в окремих класах власними силами. Придбано миючих та дизинфікуючих засобів на загальну суму 7580 гривень. Папір формату А4 придбано на суму 6040 гривень.  Придбано і встановлено ледлампи на суму 5500 гривень. Придбано лінійні світлодіодні світильники на суму 5500 гривень. Загальна сума придбання з місцевого бюджету та за рахунок благодійних коштів складає: 73614 гривень. Всі ремонтні роботи проводились силами працівників школи.

Упродовж 2024 року до спец. рахунку надійшло – 484927 грн.

З них:

   479927 грн.  -   плата  за  навчання,

  1. грн.  -  плата за оренду приміщення.

 

   ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

          Відділом культури, туризму та організаційно-масової роботи Любарської селищної ради протягом періоду 2024 року були реалізовані бюджетні кошти наступного спрямування:

Заробітна плата працівників галузі – 9434616,61 грн.

Нарахування на заробітну плату – 2275856,60 грн

Придбання предметів і матеріалів – 403237,69 грн

Послуги,крім комунальних – 137498,03грн

Водопостачання та водовідведення – 3811,95 грн.

Електроенергія – 298498,69 грн.

Природний газ – 396753,11 грн

Курси з охорони праці – 29891,00 грн

Придбання подарунків для працівників культури - 7200 грн.

  Придбано будівельних матеріалів на суму 228606,69  гривень на поточний ремонт приміщень закладів культури та 267779,50 , які проводилися власними силами працівників закладів.

Освоєно 150000 грн з обласного бюджету від депутата Житомирської обласної ради Ходака І.Є. Проведено закупівлю матеріалів на заміну освітлення глядацького залу КЗ «Любарський РБК».

Було здійснено придбання інших необоротних матеріальних активів на суму 134525 грн,

 

                               Начальник відділу                                     Тетяна КАТАНАХА

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису