Стань донором - врятуй життя!

Дата: 17.03.2021 13:00

У Житомирському обласному центрі крові закликають долучитись до збору крові та її компонентів для надання невідкладної допомоги хворим в лікувальних закладах  Житомирщини. Які групи крові в дефіциті – дивіться далі в сюжеті від телеканалу Союз-ТВ за посиланням : https://www.ctv.ua/hostra-nestacha-donoriv/.

Раніше повідомлялося, з метою забезпечення населення Житомирської області в достатній кількості компонентів крові створено графік заготовлення крові у виїзних умовах, згідно якого у Любарській територіальній громаді спеціалісти працюватимуть у березні 2021 року.

Просимо всіх небайдужих громадян, які не мають протипоказань, стати донором крові. Це дуже ПОЧЕСНО ТА ВІДПОВІДАЛЬНО.

Звертайтесь  за  тел. 067-393-29-85 Наталія Володимирівна Кришталь – керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Любарської селищної ради.