Пам’ять про кожного полеглого у боях за українську свободу Героя не буде забута вдячними земляками. Ми пишаємося своїми захисниками: відважними, сміливими та незламними, їхні імена, вічна пам’ять про них назавжди залишиться з нами у душах та серцях.

Знову трагічна звістка обпекла болем непоправної втрати нашу громаду: відстоюючи рідну землю загинув молодий звитяжний воїн Осіпчук Артем Володимирович 14.05.1997 р.н., уродженець с. Мотовилівка. 03.11.2022 року пішов захищати нашу свободу, заключивши контракт і 28.02.2023 року загинув в населеному пункті Білогорівка Бахмутського району Донецької області. Сьогодні живим коридором любарщина зустрічало свого Героя…

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Героя та поділяємо горе батьків, родини, друзів. Важко знайти слова які можуть зменшити тугу і смуток, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати такої молодої людини. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі».

Героям Слава!