Триває набір на програму Reintegration Management Program!
Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим (далі - Представництво) спільно з партнерами працює над тим, щоб забезпечити належну підготовку та достатні компетенції осіб, які виявлять бажання працювати в органах державної влади після деокупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.
Наразі, в Україні діють кілька експериментальних проектів, спрямованих на формування кадрового резерву, який буде залучений до процесів відновлення ефективного функціонування державних структур на звільнених територіях. Поряд з формуванням таких резервів, Представництво у співпраці з партнерами ініціювало запуск навчальних програм: онлайн-курс «ProKrym: державна політика реінтеграції Криму» для державних службовців, працівників органів місцевого самоврядування і політики; освітня програма «Постконфліктне врядування» та «Урядування на повоєнних територіях» на базі КНУ ім. Шевченка».
У продовження цієї роботи Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим за підтримки Офісу Президента України у співпраці з Бізнес-школою МІМ за підтримки проекту «Зміцнення громадської довіри (UCBI)» Агенства США з міжнародного розвитку USAID-US Agency for International Development розпочато реалізацію проекту з підготовки управлінської ланки для роботи на деокупованих територіях – Reintegration Management Program.
У рамках програми здійснюватиметься навчання державних управлінців, які готові працювати на звільнених територіях України.
Reintegration Management Program, яка розпочнеться 12 квітня 2024 року, розроблена таким чином, щоб слухачі отримали знання з управлінської психології, здобули навички проектного менеджменту за стандартами РМІ (Project Management Institute), зрозуміли бізнес-процеси і навчилися застосовувати їх у власній управлінській діяльності. Окремий блок становитимуть зустрічі з топ-менеджерами, які поділяться своїм практичним управлінським дослідом.
У підсумку слухачі програми напрацюють низку управлінських проектів, які розраховані для реалізації на деокупованих територіях.
Навчання триватиме півроку в режимі онлайн. За цей проміжок часу слухачі глибше ознайомляться з управлінською психологією, бізнес-процесами, організаційною діяльністю, а також вивчатимуть профільні спеціалізації залежно від обраного напрямку. Для аплікантів, що пройдуть відбір, навчання безкоштовне.
Так, бажаючим прийняти участь у проекті необхідно вчинити наступні дії:
- перейти за посиланням на сторінку програми https://rmp.mim.kyiv.ua/;
- до 27 березня (включно) зареєструватися для участі у відбірковому етапі: заповнити анкету, додати мотиваційний лист та пакет документів, перелік яких вказано на сайті;
очікувати на зворотній зв'язок: у випадку, якщо заявка пройде технічний відбір, кандидата запросять на співбесіду в період з 1 по 10 квітня 2024 року;
Дізнатися більше можна на сайті проекту: https://rmp.mim.kyiv.ua. У разі виникнення запитань, можна надіслати листа на електронну пошту: rmp@mim.kyiv.ua