Відкриття «Інклюзивно-ресурсного центру»

19. 02. 2019 року відбулося відкриття «Інклюзивно-ресурсного  центру» Любарської селищної ради, який створений  з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами  віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної, загальної середньої освіти, професійної освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно – розвиткових послуг  та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

50 голів ОТГ Житомирщини підписали звернення щодо підтримки децентралізації

«Ми зібралися, щоб обговорити найважливішу реформу – децентралізацію. 50 голів ОТГ Житомирської області підписали документи, яким підтримують реформу децентралізації. Багато можна казати про реформу децентралізації, але результати відчувають саме ті люди, які проживають у громадах. Це найуспішніша реформа, яка зараз втілюється у країні і ми хочемо, щоб ця реформа продовжувалась й надалі. Нам необхідно закріпити реформу у Конституції України, її потрібно далі підтримувати і тільки ті, хто займається популізмом не бачить результатів реформи», – сказав житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Любарське бюро правової допомоги: виїзний прийом в Великодеревичівському старостинському окрузі

13 лютого 2019 р. заступник начальника відділу "Любарське бюро правової допомоги" Поварчук Наталія Володимирівна спільно з в.о.начальника відділу Любарського ДРАЦС ГТУЮ у Житомирській області Мартинюк Надією Миколаївною здійснили виїзний прийом громадян в Великодеревичівському старостинському окрузі Любарської ОТГ.      Під час прийому серед громадян провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю та розповіла про можливість оперативного отримання безоплатної правової допомоги.     2 Громадян, які прийшли на зустріч з фахівцем, цікавили такі питання: - Прийняття спадщини за законом, - Складення заповіту, - Призначення пенсії за віком.      Кожне питання розглянули та пояснили громадянам правовий механізм вирішення проблеми.

УВАГА! Завершується третя хвиля набору депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ) на навчальні семінари з актуальних питань депутатської діяльності в рамках проекту «Сильні ради – спроможні громади»

   У рамках проекту «Сильні ради – спроможні громади», який реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Інститут Політичної Освіти організує низку семінарів для депутатів ОТГ.

Юні екскурсоводи стежками рідного краю

   Школа покликана стати тим місцем для особистості учня і вчителя, де буде духовно збагачуватись кожен учасник навчально-виховного процесу, де буде формуватись громадська зрілість і особиста відповідальність за свій вклад у національно-культурне відродження України у розбудову держави.

Позачергова ХІІІ сесія VIII скликання відбулася

06 лютого 2019 року в залі засідань  відбулась XIІІ позачергова сесія VIII скликання Любарської селищної ради. На засідання сесії прибуло 24 депутати. Сесія  розпочалась хвилиною мовчання вшанування  пам’яті загиблих в зоні АТО.