Застереження про недопущення спалювання сухої трави, опалого листя та сміття на відкритих територіях

Відповідно до ст.77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю

Любарський РВК

        Любарський районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом до 72 ОМБр 72-га окрема механізована бригада імені Чорних Запорожців (72 ОМБр,) — військове формування механізованих військ Збройних сил України.

Як саме задекларувати спадщину чи подарунок, отримані впродовж 2018 року

Бердичівське управління ГУ ДФС у Житомирській області повідомляє, що для декларування доходів громадян-спадкоємців або обдаровуваних розподіляють на дві категорії: ті, хто зобов’язані подати річну декларацію та ті, хто має право подати декларацію. До якої з категорій віднести спадкоємця залежить від ступеня його споріднення зі спадкодавцем, а також резидентського статусу.

До уваги платників податків!

Бердичівське управління ГУ ДФС у Житомирській області  нагадує, що   01березня 2019 року (п’ятниця), останній день сплати:  

Вшанування памяті Героїв майдану

Чотири роки тому 20 лютого під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. Саме в цей день уся Україна вшановує подвиг учасників Революції Гідності - від маленького села чи селища до великих міст та містечок.

24 лютого відбулися змагання з футзалу серед чоловіків

Розвиток і популяризація спортивно-масової роботи, організація фізкультурно-оздоровчої та виховної  роботи,  підтримання та зміцнення здоров’я населення, залучення його до систематичних занять спортом – такі завдання ставить перед собою сектор молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради. З цією метою проводиться ряд змагань, покликаних залучити до заняття спортом не тільки школярів та молодих людей, але й більш доросле населення.

Комісія з питань захисту прав дитини

З початку 2019 року Служба у справах дітей Любарської селищної ради організувала 4 комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Любарської селищної ради.

Головино відбулися фінальні змагання з футзалу

19 лютого у смт. Головино відбулися фінальні змагання з футзалу серед  дівчат  під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?». Змагання проводилися ГО Житомирської територіальної організації ВФСТ  «Колос». Честь Любарської громади захищали три команди.