Ти як ? як допомогти людям, які пережили обстріл житла

Людина, яка переживає обстріл рідної домівки, зазнає сильного стресу, і не завжди помічає, як опиняється на вулиці босоніж чи без речей першої необхідності. Справа рятувальників — відвести постраждалих на безпечну відстань, переконатися, що ніхто не опинився під завалами. А от перші слова підтримки, склянка води чи теплий одяг будуть доречними (а подекуди й рятівними) навіть від незнайомців. Варто лише пам’ятати кілька простих порад.

Відбувся навчальний  тренінг для представників 11 громад  Житомирщини

Відбувся навчальний тренінг для представників 11 громад Житомирщини

ГО «Ендшпіль» організувало дводенний навчальний тренінг для представників 11 громад Житомирщини – Гришковецької, Любарської, Малинської, Миропільської, Народицької, Овруцької, Тетерівської, Хорошівської, Червоненської, Черняхівської та Чуднівської.

Реєстрація РРО/ПРРО в контролюючих органах – передумова початку господарської діяльності, пов’язаної з продажем товарів/надання послуг

Суб’єкти господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», для здійснення розрахункових операцій в готівковій та/або безготівковій формі зобов’язані зареєструвати РРО або ПРРО в контролюючих органах.