Профілактична робота служби із неповнолітніми правопорушниками

Збільшення правопорушень серед дітей та молоді у нашому сьогоденні є надзвичайно гострою проблемою, адже такі соціально негативні явища, як  розпад сім’ї, процеси деморалізації суспільства, стрімкий розвиток наркоманії, токсикоманії, безробіття –  стають одними із причин вчинення правопорушень.

Служба у справах дітей селищної ради інформує…

Працівниками служби у справах дітей селищної ради, відповідно до покладених завдань згідно Положення про службу у справах дітей Любарської селищної ради та затверджених посадових інструкцій працівників, здійснюється щоденний прийом, розгляд заяв та звернень громадян, ПОУ. З початку 2019 року службою для вирішення питань, на  підставі заяв та звернень, організовано та головою комісії В.М. Герасимчуком проведено 3 комісії з питань захисту прав дитини, одна із яких позачергова у зв’язку із вирішенням нагального питання щодо реєстрації новонародженої дитини, покинутої в закладі охорони здоров’я.