19 березня 2021 р. відбулося чергове засідання виконавчого комітету Любарської селищної ради.

Перед початком засідання слово надали головному лікарю КНП "Любарська лікарня" Рудніцькому Я.Л., який повідомив про стан епідеміологічної ситуації в Любарській селищній територіальній громаді. Від початку березня в нашій громаді зафіксовано 48 випадків зараження на коронавірус. Кожного дня кількість звернень до лікарні помітно збільшується. Хоча ситуація не є критичною, проте головний лікар вкотре наголосив про важливість дотримання карантинних обмежень для попередження масової захворюваності громадян. Досвід сусідніх громад наразі показує, що тенденція до збільшення кількості хворих з кожним днем лише збільшується. Як підтвердження цього, зараз наша лікарня вимушена приймати хворих на коронавірус з Бердичева, адже вільних місць для хворих там уже не вистачає. Тож просимо всіх дотримуватися карантинних обмежень, так як Житомирська область надалі залишається в «червоній» зоні.

Порядок денний засідання виконавчого комітету складався з 23 питань, також були і додаткові. Серед найголовнішого, питання  :

• Про підсумки роботи із зверненнями громадян у Любарській селищній раді за 2020 рік (див.). Додатково можете ознайомитися зі звітом про підсумки роботи із зверненнями громадян в Любарській селищній раді за 2020 рік;
  • Про встановлення тарифів Любарського  КП «Добробут» Любарської селищної ради на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, збирання та перевезення, приймання та захоронення і вивезення твердих побутових відходів (див.);
  • Про встановлення тарифу комунальному підприємству «Надія В.В.» Любарської селищної ради на комунальні послуги з централізованого водопостачання (див.);
  • Про затвердження тарифів на платні послуги в КНП «Любарська лікарня» Любарської селищної ради Житомирської області на 2021 рік (див.);
  • Про затвердження Плану заходів по озелененню території Любарської селищної ради на 2021-2025 роки (див.).

Засідання було проведено з дотриманням карантинних обмежень. З рештою проектів рішень, що були розглянуті сьогодні на засіданні виконавчого комітету, можете ознайомитися за посиланням : https://lubarska-gromada.gov.ua/news/1616053231/