Змагання зі збору пластикової вторинної сировини «Друге життя: подвійний добрий вчинок»

З 26  січня розпочалися змагання зі збору пластикової вторинної сировини «Друге життя: подвійний добрий вчинок» серед закладів загальної середньої освіти Любарської селищної ради .

Щодо епідемічної ситуації по гострій респіраторній хворобі СОVID–19 в січні 2021 року

Згідно епідеміологічного аналізу, проведеного Любарським відділенням в січні місяці 2021 року, на території району спостерігалась наступна динаміка по основних показниках, пов’язаних з гострою респіраторною корона вірусною хворобою (додається на 4–х аркушах).

Граничний термін подання податкової декларації платника єдиного податку

Головне управління ДПС у Житомирській області повідомляє, що граничний термін подання податкової декларації платника єдиного податку фізичної особи - підприємця за 4 квартал 2020 року настає 09 лютого 2021 року. З метою уникнення непорозумінь – поспішайте ! Довідки по телефону: 0414324028 0973486743

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Штат Любарської селищної ради поповнився 24 посадовими особами – адміністраторами ЦНАПу. Необхідність таких нововведень зумовлена проведенням реорганізації управління праці, соціальної та сімейної політики Любарської районної державної адміністрації.

Особливості кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2020 році

Запрошення на запланований online-вебінар «Особливості кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2020 році» До уваги платників! Головне управління ДПС у Житомирській області запрошує на запланований online-вебінар, який відбудеться 05.02.2021 року об 11 год 00 хв. Повідомляємо, про посилання - запрошення, за яким ви зможете зареєструватись учасником семінару: https://zoom.us/j/3666949495?pwd=UlZHMUlYTlFQeHpabTRoSXp3QlgxQT09 Ідентифікатор конференції: 366 694 9495 Код доступу: 6Vg2Jp

Профілактичний рейд

02.02.2021 року працівниками служби у справах дітей Любарської селищної ради спільно з представником Любарського ВП Бердичівського ВП ГУНП в Житомирській обл. по території Стрижівського старостинського округу проведено профілактичний рейд щодо недопущення продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.

Служба у справах дітей Любарської селищної ради інформує

Одним із найважливіших завдань служби у справах дітей Любарської селищної ради є захист прав дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які проживають у сім’ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків.