Розпочато конкурс «Кращі практики органів місцевого самоврядування» у 2018 році

З 22 травня по 30 вересня відбувається конкурс «Кращі практики органів місцевого самоврядування» у 2018 році, який організовує Мінрегіон України. Конкурс має на меті відібрати, відзначити та поширити кращі практики соціально-економічного розвитку територій. Учасники та переможці конкурсу отримають суспільне визнання впроваджених інновацій, а також можливість поділитись досвідом їх реалізації із колегами.

1 чевня - Міжнародний день захисту дітей

1 червня відділами та службами селищної ради проводитиметься захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей, у рамках якого будуть проводитися майстер-класи, фестиваль дитячої творчості, конкурс малюнка на асфальті «Дитячі мрії», працюватимуть фотозони, «Салон краси». Також запланований цілий ряд розваг, нагородження призами; для усіх учасників передбачені солодощі. Запрошуємо усіх дітей та їх батьків на свято, яке розпочнеться о 10 годині на центральній площі селища!

Важлива інформація для старост

Доводимо до відома усіх жителів Любарської громади, що Постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 року №329 внесено зміни до Положення про порядок призначення субсидій.

Семінар на тему «Фінансова підтримка громадських організацій ОТГ в умовах децентралізації»

22 травня 2018 року в ЛЮБАРСЬКІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ, наші колеги із ЖИТОМИРСЬКОГО ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ проводитимуть семінар на тему «Фінансова підтримка громадських організацій ОТГ в умовах децентралізації», в рамках якого висвітлюватиметься наступна тематика: